Xiaomi po raz kolejny chce zabrać Cię do Barcelony - rusza Mi Explorers

Xiaomi po raz kolejny chce zabrać Cię do Barcelony – rusza Mi Explorers

Opublikowano 29.01.2020 21:28 -


Rok temu miałem dla Was podobną wiadomość. Zacząłem od tego, że Xiaomi ma ponoć wierniejszych użytkowników niż Apple. Pisałem też o tym, że Xiaomi potrafi docenić zaangażowanie społeczności, a nawet pojedynczego klienta. Xiaomi kolejny raz chce Was o tym zapewnić. Chińska firma znów daje dowody szacunku i przesyła zaproszenie. Ponownie rusza kampania Mi Explorers dla fanów z całej Europy.

Tym razem Xiaomi szuka osób o różnym profilu zainteresowań. Chodzi tu o fotografów, twórców wideo, recenzentów oraz youtuberów. Tym razem producent nie zdradza jakie niespodzianki przygotował dla wybranych uczestników. Jestem jednak przekonany, że atrakcje nie będą odbiegały od tych, do których nas przyzwyczajono. Oczywiście już sam udział w wydarzeniu i opłacenie sporych kosztów uczestnictwa w MWC jest sporą nobilitacją ;).

Jeśli aplikujesz jako Mi Explorer i zostaniesz wybrany, to koniecznie wypatruj nas w Barcelonie podczas tego wydarzenia, może uda nam się spotkać ;)

Treść zaproszenia:

Szanowni Państwo, już po raz trzeci Xiaomi organizuje program Mi Explorers. Po raz pierwszy firma zabrała swoich fanów w 2018 roku na premierę telefonów Mi A2 i Mi A2 Lite do Madrytu. Rok temu 20 osób uczestniczyło w największych targach telekomunikacyjnych na świecie – Mobile World Congress w Barcelonie, gdzie jako jedni z pierwszych mieli dostęp do smartfonu Mi 9.

Mi Explorers zapewnia dostęp do nowych produktów wyselekcjonowanej grupie fanów marki. Celem programu jest zebranie ich opinii, a dzięki ich wkładowi, ulepszenie urządzeń. Ponadto prace Mi Fanów są pokazywane innym członkom MI Community na całym świecie promując ich talent i umiejętności.

W 2020 roku, po raz kolejny 20 osób z całego świata będzie mogło uczestniczyć w premierze najnowszego flagowca Xiaomi. Ten rok dla Xiaomi jest wyjątkowy, gdyż firma obchodzi swoje dziesięciolecie. Poszukiwani będą najlepsi fotografowie, twórcy materiałów wideo, recenzenci oraz youtuberzy. Każdy, kto się zgłosi do programu weźmie udział w serii wyzwań.

Swoje kandydatury można zgłaszać do 4 lutego. Wyniki będą ogłoszone laureatom od 5 lutego 2020 roku. Rejestracji do programu można dokonać tutaj.

Źródło: komunikat prasowy.

Wieści z Rozładowani.pl