Xiaomi Mi Mix 3 ma 10GB RAM i potrafi odblokować Windowsa!

Xiaomi Mi Mix 3 ma 10GB RAM i potrafi odblokować Windowsa!

Opublikowano 18.10.2018 11:27 -


Październik to miesiąc premier, było ich już kilka. Za tydzień z kolei premierę będzie miał Xiaomi Mi Mix 3. Wiedzieliśmy o nim dużo, ale teraz nawet ja jestem zaskoczony — ten potwór będzie miał 10GB pamięci RAM!

W tym roku widzieliśmy wiele, ale nie zobaczyliśmy i raczej nie zobaczymy następcy Qualcomm Snapdragon 845. To wielka szkoda, że lider na rynku mobilnych procesorów nie poradził sobie z produkcją nowych podzespołów w 7nm litografii. Przez to wszystkie flagowce, oprócz nowych iPhonów i Huawei Mate 20, muszą nadrabiać innymi unikalnymi cechami. Xiaomi też może nas zaskoczyć!

Xiaomi mi mix 3 – Premiera już za tydzień

O Xiaomi Mi Mix 3 wiemy dużo już od dawna. Rozliczne plotki zdradziły nie tylko większość parametrów, ale też wygląd i charakter urządzenia, które stało się sliderem jak Oppo Find X.

Już za tydzień, 25 października, w Pekinie odbędzie się premiera tego urządzenia. Wydaje mi się, że warto zapisać tę datę, bo Xiaomi ukryło przed nami kilka ciekawych funkcji tego smartfonu.

Xiaomi mi mix 3 – 10 GB pamięci RAM i zaawansowane Face ID

Na grafikach będących zaproszeniem na premierę, umieszczono cechy urządzenia. Wiemy już na pewno, że smartfon zadebiutuje w obudowie typu slider z ekranem zajmującym prawie cały front urządzenia. Wiemy też, że będzie dysponował 10 GB pamięci RAM (w najmocniejszym wariancie). Pewny jest też nowy modem Qualcomma, który zapewnić ma wsparcie dla sieci 5G. Tym samym Xiaomi może wyprzedzić Motorolę i jako pierwsza firma zaoferować smartfon z obsługą sieci 5G.

Xiaomi Mi Mix 3 ze Snapdragonem 845 prawdopodobnie zaoferuje od 64 do 256 GB pamięci na dane oraz baterię o pojemności co najmniej 3500 mAh z obsługą szybkiego i bezprzewodowego ładowania.

Jako nowość zapowiada się zaawansowany system rozpoznawania twarzy wzorem Face ID z urządzeń Apple. Tym razem jednak ma to być coś naprawdę dobrego i użytecznego. Rozpoznawanie twarzy zaplanowano na szybsze od tego u androidowej konkurencji. Jedną z nowości będzie też możliwość odblokowywania komputera (z Windows 10) twarzą za pośrednictwem Mi Mix 3. Możecie to zobaczyć na filmie:

Czy to wszystko, czym zaskoczy Xiaomi? Nie byłbym taki pewny, coś czuję, że warto czekać nowego Mixa. Xiaomi mocno się stara, by każda ich premiera była lepsza od poprzedniej.

Wieści z Rozładowani.pl