Xiaomi Mi Explorers - telefony i wyjazd do Barcelony dla fanów w nagrodę

Xiaomi Mi Explorers - telefony i wyjazd do Barcelony dla fanów w nagrodę

Opublikowano 25.01.2019 12:09 -


Podobno użytkownicy Xiaomi są wierniejsi nawet od użytkowników Apple. Jakkolwiek by nie było, na pewno Xiaomi potrafi lepiej docenić przywiązanie klienta. Właśnie rusza konkurs dla największych fanów.

Mi Explorers to projekt mający na celu podziękowanie największym globalnym fanom marki za ich ciągle wsparcie. Podobnie jak w zeszłym roku na wybrańców czeka flagowiec od Xiaomi oraz wycieczka. Nie wiemy na razie, jaki smartfon możecie otrzymać wiemy za to, że wycieczką będzie wyjazd na MWC 2019 do Barcelony. Jeśli chcecie wziąć udział w selekcji musicie się pośpieszyć, bo zostało mało czasu! Ponoć warto, bo smartfon i wycieczka do Barcelony to tylko część niespodzianek.

Treśc zaproszenia:

Xiaomi po raz kolejny organizuje specjalną akcję dla fanów marki. Firma wybierze 20. Mi Explorers z całej Europy, którym zorganizuje udział w zbliżających się targach Mobile World Congress w Barcelonie, w dniach 23-26 lutego br. Termin zgłoszeń upływa 27 stycznia 2019 r. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby zostać jednym z Mi Explorers należy przesłać zdjęcie wykonane telefonem marki Xiaomi i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno, wykonane własnoręcznie zdjęcie. Zgłoszenia można dokonać za pomocą dedykowanej strony rejestracyjnej. Podczas wyboru zwycięzców organizator będzie brał pod uwagę różne czynniki, m.in. ich osobowość czy umiejętności fotograficzne.

Xiaomi od początku działalności liczy się z opinią swoich fanów. Tym razem proponuje wyjazd do Barcelony i uczestnictwo w Mobile World Congress, w jednych z największych targów telekomunikacyjnych na świecie. Projekt Mi Explorers skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat i posługują się językiem angielskim. Xiaomi pokrywa koszt biletu lotniczego z wybranego miasta do Barcelony, 3 noclegi, 4-dniowe ubezpieczenie w Hiszpanii oraz bilet wstępu na targi MWC (rejestracja online i sfinalizowanie jej przed wyjazdem pozostaje po stronie uczestnika).

link do rejestracji swojego zgłoszenia, znajdziecie klikając tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl