Użytkownikiem Mi Banda jestem od dłuższego czasu. Miałem pierwszą wersję tej opaski, a teraz na ręku noszę trzecią. Nie skusiłem się jeszcze na Mi Band 5, ale może to i dobrze, bo najnowsza może być jeszcze ciekawsza. Miejmy tylko nadzieję, że informacje, które pojawiły się na temat Mi Band 6 zostaną potwierdzone. Jeśli tak się stanie, to może być kolejny hit sprzedażowy na koncie Xiaomi.

Xiaomi Mi Watch już dostępny w sprzedaży. Cena kusi, a jak z możliwościami?

Xiaomi Mi Band 6

Przejdźmy zatem do wspomnianych informacji. Kryjący się za pseudonimem Magical Unicorn autor strony LOGGER przekazał, że przeanalizował kod aplikacji Zepp. W nim znalazł dane dotyczące nowej wersji opaski Xiaomi Mi Band, która ma nosić kodową nazwę „Pangu”. Udało mu się ustalić, że Mi Band 6 będzie miał wbudowany moduł GPS. Na rynek trafić mają dwie wersje opaski, chińska wyposażona w NFC oraz globalna bez niego. Co więcej, opaska ma również posiadać wbudowany czujnik SpO2, a nawet korzystać z asystenta głosowego Alexa.

Po miesiącu z Xiaomi Mi 10T Pro 5G jestem pod wrażeniem tego smartfona – recenzja

Będzie trochę większy wyświetlacz?

Wyświetlacz ma zmienić swoje rozmiary. Magical Unicorn sugeruje, że jego rozdzielczość będzie wynosić 152 x 360 – 370 px. Oprogramowanie Mi Band 6 pozwoli na natywną obsługę emotikon, których ma być 308. Rozbudowana ma być również baza ikon aplikacji, które pojawiają się podczas powiadomień. Oczywiście to na razie wstępne informacje.

Opaska OnePlus Band zadebiutowała na rynku. Co ma do zaoferowania?

Szykuje się hit sprzedażowy?

Nie mniej jednak, gdyby okazało się, że Mi Band 6 faktycznie będzie wyposażony w moduł GPS, a także czujnik SpO2, to będzie jeszcze ciekawszym produktem. Obecność modułu GPS niewątpliwie docenią osoby, które chcą otrzymywać precyzyjne wyniki na temat swoich aktywności fizycznych. Jeśli cena Mi Band 6 z takimi podzespołami będzie utrzymana na dotychczasowym poziomie, to opaska ma szansę stać się hitem sprzedażowym.

Źródło: LOGGER


Posłuchaj nas!