Najnowsza edycja popularnej opaski fitness doczekała się aktualizacji, która wprowadza do urządzenia polskie tłumaczenie wszystkich funkcji.

Xiaomi Mi Band 4 od 1 sierpnia jest oficjalnie dostępny w Polsce. Niedawno na naszych łamach pojawiła się recenzja tego sprzętu, a teraz wszyscy zainteresowani mogą już kupować opaskę w stacjonarnych sklepach Xiaomi lub na stronie mi-home.pl.

R E K L A M A

Podczas testów Mi Band 4 na urządzeniu dostępny był tylko język angielski. Użytkownicy, którzy mieli możliwość sprawdzić sprzęt wcześniej ostrzegali, że na ekranie nie wyświetlają się polskie znaki, co było szczególnie uciążliwe np. podczas odczytywania powiadomień czy wiadomości.

To już jednak przeszłość. Od 1 sierpnia zaktualizowane Xiaomi Mi Band 4 będą w pełni obsługiwać język polski. Wystarczy połączyć opaskę z telefonem przez Bluetooth i aplikację Mi Fit. Po pobraniu aktualizacji będą widoczne polskie znaki.

Xiaomi Mi Smart Band 4 kosztuje obecnie 149 zł. Sprzedaż wystartowała już w oficjalnym sklepie internetowym oraz stacjonarnych punktach Xiaomi w całej Polsce. U innych sprzedawców urządzenie będzie dostępne prawdopodobnie ok. tydzień później.

Xiaomi Mi Smart Band 4 – król budżetowych opasek teraz jeszcze lepszy! [RECENZJA]