Głównym warunkiem jest logo, które pomimo świadomości użytkowników wyodrębni je od reszty. Najlepszym przykładem sukcesu spoza elektroniki to Lexus będący do dziś dnia samochodami marki Toyota, ale sukcesywnie promowane jako auto wyższej klasy gwarantujące najwyższą jakość użytych materiałów, ale i odpowiednią cenę.

Xiaomi Black shark

Do szanownego grona chce dołączyć prężnie rozwijające się Xiaomi tworząc Blackshark – markę urządzeń (na dzień dzisiejszy telefonów) dedykowanych najbardziej wymagającym graczom. Podobny kierunek obrał w ostatnim czasie Razer phone, będący jak na razie głównym konkurentem a w przeszłości Nvidia ze swoim tabletem K1 i moim zdaniem dział ten powróci do łask i nabierze rozpędu w najbliższym czasie.

Przed Wami Light Phone 2, telefon dla bogatych minimalistów

Producent mówi nam jedynie, że urządzenie będzie wszystkim co najlepsze można znaleźć na rynku bazując na najnowszym procesorze Snapdragon. Jednak nie od dziś wiadomo,  że ciężko utrzymać nowe urządzenie w tajemnicy dlatego dziś znamy prawdopodobne wyniki testu urządzenia na Antutu. Potwierdzają one to co już wiemy oraz dostarczają informacji o reszcie podzespołów.

Specyfikacja Xiaomi Black shark

blueshark

I tak… 8GB RAM, 256 GB pamięci ROM, Snapdragon 845 z Andreno 630 oraz wyświetlacz o rozdzielczości 2160x1080px, co wskazuje na wyświetlacz w popularnych ostatnio proporcjach 18:9 oraz Android 8.0 – jednym słowem Razer Phone nie ma szans!

Wynik na poziomie 270k+ pkt plasuje go w pierwszej 5 najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Pamiętać należy, że do czasu premiery pozostało jeszcze trochę czasu, a zaplanowano ją na ten kwartał, więc prawdopodobnie końcowa wersja oprogramowania wyciągnie więcej.

Google Lens od teraz na iOS!

Na dzień dzisiejszy ekran, aparat(y), rozmiar oraz grubość ramek pozostaje tajemnicą, ale to co już wiemy wystarczy, aby z zaciekawieniem spoglądać w stronę Xiaomi.