W Polsce, jak i na całym świecie panuje pandemia, a w naszym kraju wprowadzone zostały ostre ograniczenia. Sklepy w większości są zamknięte, dlatego pozostaje opcja zamówień online na konsole Xbox. Przejrzałem najlepsze oferty na konsole w wersji „czystej”, a także w tej z dodatkowymi grami. Zobaczcie, gdzie najlepiej kupić konsolę Xbox Series X i S. Na tapet wziąłem trzy najpopularniejsze polskie elektro-markety.

[alert]Zobacz także: Gry MMO – w co zagrać? Lista darmowych i płatnych gier[/alert]

Media Expert

W przypadku sklepu Media Expert warto zwrócić uwagę na zestaw Xbox Series X w pakiecie z dzisiejszą premierą, czyli Assassin’s Creed: Valhalla. Jego koszt to 2379,00 złotych.

Euro RTV AGD

W przypadku tego marketu zaskakująco dobrze wygląda oferta na konsolę Microsoft Xbox Series X w zestawie z grą FIFA 21 i Forza Horizon 3. Taki pakiet kosztuje 2399,00 zł.

Media Markt

W przypadku Media Markt możemy zwrócić uwagę na zestaw konsoli Microsoft Xbox Series X w pakiecie z grą DiRT 5. Kosztuje on 2369,00 zł.

Jak widać pakiety wyglądają dość ciekawie i nawet… atrakcyjniej od wersji przedpremierowej. Jeśli zatem będziecie mieli szczęście i uda Wam się kupić dzisiaj swój wymarzony zestaw, to weekend zapowiada się imponująco.

[alert]Zobacz także: Gry na 2 osoby – w co zagrać razem?[/alert]

Wiele sklepów oferuje odbiór osobisty, także jest możliwość zakupu niemalże „od ręki”. Powodzenia i kupujcie z rozwagą!