Xbox Series X i Series S od dzisiaj dostępne w sklepach - zobacz najlepsze promocje

Opublikowano 10.11.2020 7:54 Aktualizacja: 14.11.2020 10:59 -


Stało się, dzisiaj nastaje nowa generacja konsol już oficjalnie. W sklepach pojawia się konsola Microsoftu - Series X i Series S. Rozpoczyna się tym samym kolejny etap w konsolach, za nieco ponad tydzień przyjdzie czas na Sony PS5.

W Polsce, jak i na całym świecie panuje pandemia, a w naszym kraju wprowadzone zostały ostre ograniczenia. Sklepy w większości są zamknięte, dlatego pozostaje opcja zamówień online na konsole Xbox. Przejrzałem najlepsze oferty na konsole w wersji "czystej", a także w tej z dodatkowymi grami. Zobaczcie, gdzie najlepiej kupić konsolę Xbox Series X i S. Na tapet wziąłem trzy najpopularniejsze polskie elektro-markety.

Zobacz także: Gry MMO - w co zagrać? Lista darmowych i płatnych gier

Media Expert

W przypadku sklepu Media Expert warto zwrócić uwagę na zestaw Xbox Series X w pakiecie z dzisiejszą premierą, czyli Assassin's Creed: Valhalla. Jego koszt to 2379,00 złotych.

Euro RTV AGD

W przypadku tego marketu zaskakująco dobrze wygląda oferta na konsolę Microsoft Xbox Series X w zestawie z grą FIFA 21 i Forza Horizon 3. Taki pakiet kosztuje 2399,00 zł.

Media Markt

W przypadku Media Markt możemy zwrócić uwagę na zestaw konsoli Microsoft Xbox Series X w pakiecie z grą DiRT 5. Kosztuje on 2369,00 zł.

Jak widać pakiety wyglądają dość ciekawie i nawet... atrakcyjniej od wersji przedpremierowej. Jeśli zatem będziecie mieli szczęście i uda Wam się kupić dzisiaj swój wymarzony zestaw, to weekend zapowiada się imponująco.

Zobacz także: Gry na 2 osoby - w co zagrać razem?

Wiele sklepów oferuje odbiór osobisty, także jest możliwość zakupu niemalże "od ręki". Powodzenia i kupujcie z rozwagą!

Wieści z Rozładowani.pl