Wow! Allegro zaszalało z okazji swojej promocji Allegro Smart Week. Najnowszą konsolę Microsoftu – Xbox Series S – można kupić dużo, dużo taniej niż zwykle.

Allegro przedstawiło bardzo atrakcyjną ofertę z okazji Allegro Smart Week. Konsola Xbox Series S jest dostępna za 1099 zł. To o kilkaset złotych taniej niż w regularnej sprzedaży.

Na Allegro rozpoczął się Allegro Smart Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Co chwilę dodawane są kolejne produkty w atrakcyjnych cenach. Nie zabrakło też elektroniki. Gadżety można kupić niejednokrotnie nawet o kilkadziesiąt procent taniej w stosunku do cen sklepowych. Okazje są naprawdę spore i rzeczywiście korzystne. Nie są to na pewno sztuczne promocje, które znamy choćby z marketów z elektroniką.

Jedną z najlepszych aktualnie okazji w ramach Allegro Smart Week jest oferta na Xbox Series S z oficjalnego sklepu Allegro. Konsolę Microsoftu pozwalającą odpalić wszystkie najnowsze gry w rozdzielczości minimum Full HD i 60 klatkach na sekundę można kupić w promocji już za 1099 zł. Okazja jest spora, bo w innych sklepach najniższe ceny to 1349 i 1399 zł. Kupując na Allegro można zatem zaoszczędzić ok. 300 zł.

xbox series s microsoft

Xbox Series S w promocji na Allegro

Poniżej zamieszczamy link do konsoli Microsoft Xbox Series S w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart Week. Spieszcie się! Oferta zapewne niedługo zostanie zakończona. W sprzedaży jest 3000 sztuk.