Wyszukiwarka ofert firm sprzedających - Hojo.pl

Wyszukiwarka ofert firm sprzedających – Hojo.pl

Opublikowano 24.09.2011 15:19 -


Oddając się krótkiej przyjemności oglądania telewizji, natknąłem się na reklamę dość interesującego serwisu, którego slogan reklamowy mówił: “Twój patent na czystość”. Zaciekawiony, postanowiłem odwiedzić witrynę reklamowanej marki. Hojo.pl to wyszukiwarka ofert firm sprzątających. Teoretycznie nic innowacyjnego, sceptyk powie – kolejny katalog z ofertami. Teoretycznie wszystko się zgadza, ale mam wrażenie, że to i tak dobry pomysł.

Serwis oferuje wyszukiwarkę, która po podaniu kilku najistotniejszych informacji, wyświetli nam firmy realizujące usługi zgodne z naszymi oczekiwaniami. Paleta ofert jest potężna, bo możemy wyszukać ofert na umycie okien lub nawet na serwis po imprezie masowej.

Jedyne co mnie przeraża to stylistyka serwisu. Po wyszukania konkretnej usługi, ilość kolorowych ikonek bije po oczach. Mam jedną cichą nadzieje, że zostanie to poprawione, bo niestety z estetyką ma to mało wspólnego. Poza tym zastanawia mnie jaka jest różnica między sprzątaniem standardowym a gruntownym i jakie są zasadnicze różnice.

Mimo drobnych uwag, jestem przekonany, że serwis na dobre się zakorzeni na naszym rynku internetowym. Zadowoleni na pewno będą potencjalni klienci, mając wszystkie firmy w jednym miejscu jak i firmy, mogąc skutecznie dotrzeć do klienteli.

Wieści z Rozładowani.pl