Wyskakujące okno z komunikatem nie musi być nudne

Wyskakujące okno z komunikatem nie musi być nudne

Opublikowano 27.06.2013 12:15 -


Z zasady wyskakujące okna są irytujące. To z pewnością sprawka wszelkich irytujących serwisów WWW z początku istnienia ‘internetów’, które za ich pomocą nagabywały na klikanie wszelkich reklam. Dzisiaj pewnie niewiele ich mniej, ale przeglądarki mają odpowiednie narzędzia, które blokują niechciane okna (a i one często bardzo różnie sobie z nimi radzą). Niemniej, wyskakujące komunikaty pełnią także istotną rolę, jako forma wygodnej bezpośredniej komunikacji z użytkownikiem – szczególnie przy aplikacjach przeglądarkowych.

Dzisiaj o tym w jaki sposób, by nie drażnić wyskakującymi komunikatami użytkownika. Najprościej przygotować je w taki sposób, by były miłe dla oka i wyglądały sposób niesztampowy. Doskonale do sprawy podeszli twórcy serwisu tympanus, którzy przygotowali narzędzie o nazwie Nify Modal Window. Cóż to? Teoretycznie zwykłe okna z komunikatami, a praktycznie piękne okna dialogowe, które prezentują wybraną treść wykorzystując jeden z kilkunastu świetnych efektów.

Do wyboru rozmycie tła pod oknem, wskazanie kierunku – skąd pojawi się okno i wiele innych. Sprawdźcie, warto. Efekt Slip from top – miażdży :-)

Demo Pobierz

 

Wieści z Rozładowani.pl