Brzmi jak nic nadzwyczajnego, prawda? Jednak gdy dobrze się zastanowić, to nagle okaże się, że to pomysł genialny w swojej prostocie. Wyobrażacie sobie oglądanie Waszego ulubionego serialu na Netflix lub podglądanie co przygotował Wasz ulubiony twórca internetowy na Youtube? A jeśli dorzucimy jeszcze to, że będziesz mógł oddawać się przyjemności oglądania, kiedy Twoje auto będzie same prowadzić Cię do celu? A co jeśli będziesz musiał czekać na załadowanie Twojej baterii na stacji ładowania? Pomysł w swojej prostocie jest naprawdę świetny i tak się składa, że niebawem ten ficzer zostanie zaprezentowany, zgodnie z tym, co na swoim Twitterze napisał Elon Musk:

Jeśli dorzucimy do tego zestaw dźwięku przestrzennego, to nagle się okazuje, że mamy mobilne kino, które możemy zabrać ze sobą wszędzie. Oczywiście jest kilka problemów technicznych, z którymi musi zmierzyć się Elon, chociażby brak natywnego wsparcia dla HTML5, ale patrząc na to, jak sprawnie z obejściami radzą sobie użytkownicy tej marki, to dla samego producenta, też nie powinna być to duża przeszkoda.

Tesla pokazuje zdjęcia z budowy Gigafactory 3. Imponujące postępy!

Niestety nie wiadomo nic na temat dat, a wiemy doskonale, że jak Elon mówi: wkrótce, to dość różnie w rzeczywistości może być. Jednak opcja posiadania dwóch ogromnych serwisów video, natywnie dostępnych w aucie, gdzie nie zabraknie czasu i możliwości do ich oglądania, brzmi naprawdę świetnie.