Wyniki konkursu Metamorfozy, czyli nową stronę i hosting Zenbox otrzymuje...

Wyniki konkursu Metamorfozy, czyli nową stronę i hosting Zenbox otrzymuje…

Opublikowano 7.11.2014 14:32 - 10


Z delikatnym opóźnieniem, ale mamy już wyniki pierwszej edycji konkursu Metamorfozy. Zasady były dość proste; zgłaszasz do nas swój serwis, uzasadniasz dlaczego niezbędny jest mu nowa szata graficzna, a my wybieramy zwycięzce. Komisja składała się ze wszystkich redaktorów DailyWeb (Łukasz Krebok, Bartosz Andrzejewski, Mateusz Gołębiewski no i ja), to jednak nie całość. By było bardziej obiektywnie, poprosiliśmy o pomoc w wyborze Jacka Kłosińskiego (klosinski.net) i związanego z marką Zenbox.pl –  Tomka Fiedoruka.

Po wielogodzinnych dywagacjach, wzajemnej walki na argumenty, ostatecznie znaleźliśmy wspólny kompromis. Po wyłonieniu finałowej piątki, która wyglądała następująco:

ostatecznie wybór, co ciekawe niejednogłośny a większości, zwycięzcą została strona:

PrezentujePrezenty.pl

Wygranej gratulujemy serdecznie, za reszte trzymamy kciuki następnym razem. Wierzcie mi, było bardzo blisko ;-)

Dla wszystkich zainteresowanych, konkurs przybierze formę cykliczną, więc nawet jeśli się teraz nie udało, nie wykluczone że uda się następnym razem. Tym samym dziękuje wszystkim za udział, zgłoszeń było naprawdę sporo, nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania. Co do wygranej witryny, Mateusz skontaktuje się niebawem w celu ustalenia detali. Jak tylko nowa odsłona serwisu, który zwyciężył pojawi się w sieci, z pewnością Was o tym poinformujemy :-)

Wieści z Rozładowani.pl