Wyniki konkursu!

Opublikowano 1.04.2014 7:49 - 5


W zeszłym tygodniu ogłosiłem konkurs w którym do wygrania było kilka fajnych nagród, ufundowanych przez serwis StrefaKursów.pl. Z początku wydawało mi się, że sam sobię przygarnę wszystkie nagrody, bo Wasze zainteresowanie było tak mało intensywne jak tegoroczna zima, jednak tylko przez moment. Chwilę później pojawił się wysyp prac konkursowych, gdzie wybór najlepszej trójki spędzał sen z powiek, bo szczerze to wszystkim Wam bym te nagrody przyznał, ale to może kiedyś, kiedy będę sławny i bogaty ;-)

Niemniej po wielogodzinnych negocjacjach z własnym sumieniem wybrałem trzy dość przewrotne zgłoszenia. Przewrotne, ze względu że nie brakuje w nich naprawdę ciekawych pomysłów jak i sporej dawki humoru ;-) Oto one:

Nagroda za III miejsce: Filip Jakubowski (kupon na 60zł)

W specyfikacji HTML6 powinien się znaleźć znacznik <bulbulator> w którym można by było zagnieździć znacznik <wihajster>, które razem skomponowane wyświetlałyby tekst na stronie tłumaczący czym jest bulbulator.    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagroda za II miejsce: Łukasz Pawlak (kupon na 70zł)

Ja bym chciał, żeby było wbudowane jQuery. Ucieło by to już dylematy co lepsze: Mootools, jQuery, czysty JS... Rozwiązałoby problem z rónymi wersjami jQuery, i raz na zawsze zaklepany byłby znaczek $ jako alias do skryptów (koniec z noConflict()!)

Nagroda za I miejsce: Marlena Naczk (kupon na 90zł)

Obserwując ogromny rozwój technologii, w szóstej wersji HTML bez wątpienia powinny znaleźć się znaczniki bazujące na strukturze XML. Dostępność jeszcze bardziej semantycznych znaczników np.: <picture>, <social> czy <mobile> spowoduje, że projektowania front-endu będzie czymś nowym, lepszym i bardziej doskonałym. Taki kierunek przyczyni się do rozszerzenia rynku aplikacji, dedykowanych serwisów oraz produktów, które opierać się będą wyłącznie na HTML6 wzbogaconym o efektywne arkusze stylów.

Przypomnę tylko, że nagrodami są vouchery do wykorzystania na interaktywne kursy w serwisie StrefaKursów.pl. Wszyskim wygranym serdecznie gratuluje, a pozostałym bardzo serdecznie dziękuje za udział. Ze swojej strony dorzucę tylko, że niebawem przy okazji drobnego rebrandingu bloga, zrobię kolejny konkurs :-)

PS wygranych proszę o potwierdzenie, by kody wysłać na adresy email podane w formularzu :-)

Wieści z Rozładowani.pl