Wydrukuj sobie plakat ze... swoich commitów na Githubie

Wydrukuj sobie plakat ze… swoich commitów na Githubie

Opublikowano 8.02.2017 21:01 Aktualizacja: 8.02.2017 21:04 -


Brzmi niedorzecznie? Może i tak, ale za tym tytułem kryje się naprawdę ciekawe narzędzie, dzięki któremu możesz kupić i oprawić sobie w ramki wszystkie swoje commity na Githuba z wybranego roku. A całość wygląda naprawdę ciekawie.

Narzędzie nosi nazwę Commit Print i jego zadaniem jest wygenerowanie plakatu, opierając się o wspomniane commity. Wystarczy, że posiadacie kont na Githubie, na który wrzucacie swoje cuda. Podajecie nazwę użytkownika, stylistykę i kolor. Potem wskazujecie już, który rok Was interesuje i po chwili oczekiwania otrzymujecie swój unikalny plakat, gotowy do powieszenia na ścianie.

Po wygenerowaniu plakatu, wystarczy już tylko szybka płatność i piękny matowy plakat w wybranym rozmiarze zostanie do Was wysłany. Formaty są dwa: 30,5 x 40,6cm (12×16′) i 45,8 x 61cm (18×24′). Commit Print to zdecydowanie ciekawy pomysł na charakterny plakat, taki, który z pewnością będzie budził zainteresowanie Twoich gości (jeśli masz oczywiście znajomych, programiści ponoć nie mają), a Ty będziesz mógł wymyślić cokolwiek, bo i tak uwierzą ;-)

Wieści z Rozładowani.pl