Wyciekły zdjęcia Xiaomi Mi Band 5 - będzie kamera!

Opublikowano 4.05.2020 11:23 Aktualizacja: 4.05.2020 12:26 -


Są takie urządzenia, których premiery kolejnych modeli są wyczekiwane dość intensywnie. Do takiej grupy bez wątpienia należą opaski sportowe od Xiaomi.

Xiaomi Mi Band 3, której sam jestem posiadaczem, długo królowała na rynkach wielu krajów. Wyczekiwano następcy, czyli Mi Band 4, która to pojawiła się w roku ubiegłym. W "czwórce" fani doczekali się wreszcie kolorowego ekranu. Teraz czas na Mi Band 5 od Xiaomi!

Użytkownicy opasek od chińskiego producenta cenią sobie przede wszystkim cenę Mi Banda, a także jakość wykonania i oferowane funkcje. Skromne urządzenia ma dość dobre parametry, a bateria wytrzymuje nawet miesiąc.

mi band 5 1

Oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie było, ale podczas, gdy Polacy spędzali wolny czas podczas długiego, majowego weekendu, w sieci pojawiły się fotki prezentujące nową opaskę od Xiaomi - Mi Band 5 właśnie.

Xiaomi Mi Band 5 - kamera do selfie i płatności

Sprawne oko od razu zobaczy na opasce charakterystyczne "oczko". Z reguły oznacza ono jedno - kamerę. Tak jest najprawdopodobniej w tym przypadku (nie, nie jest to przycisk menu). Już wcześniej pojawiały się plotki o kamerze (pamiętam nawet takie sugestie przy modelu Mi Band 4). Kamera ma służyć oczywiście do robienia selfie ;), ale także do autoryzacji płatności zbliżeniowych, które mają być możliwe w nowej opasce od Xiaomi.

mi band 5 2

Nie znamy daty premiery opaski, ale wszystko wskazuje na to, że powinna ona pojawić się w sprzedaży w połowie tego roku. Poprzedni model dalej cieszy się popularnością, dlatego producent stara się sprzedać jak najwięcej sztuk. Xiamoi Mi Band 5 najprawdopodobniej dalej przyciągać będzie niską ceną (czwórka kosztuje około 120-130 PLN).

Wieści z Rozładowani.pl