Na temat wycieków można pisać już prace dyplomowe. Szczególnie jeśli chodzi o technologie. Tajemnicą poliszynela jest, że są to „przypadkowe wycieki”, każdy wie, że w większości przypadków to producenci specjalnie podkręcają temat, aby o ich sprzęcie było głośniej. Zapewne podobnie jest z Galaxy Watch Active 2, którego zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci.

Samsung przygotowuje się do premierowej ofensywy. Lada chwila pojawi się oczekiwany Note 10, a teraz znajdujemy dowody na to, że premiera nowego smartwatcha zbliża się również wielkimi krokami.

Galaxy Watch Active 2 – przeciek

Na stronach FCC właśnie pojawiły się zdjęcia nowego zegarka od Samsunga. FCC to amerykańska Komisja Łączności, zazwyczaj przy zatwierdzaniu sprzętu zdjęcia są ukryte, tutaj najwyraźniej coś poszło nie tak i fotki są dostępne publicznie.

R E K L A M A

Samsung Galaxy Watch Active 2 ma być ulepszoną wersją poprzednika, do którego było wiele zastrzeżeń. W nowym wydaniu zobaczymy zupełnie odświeżoną tarczę. Ma być ona dotykowa, co pozwoli na łatwiejszą nawigację podczas dotykania palcem po krawędzi ekranu. Smartwatch ma posiadać także śledzenie tętna, wykrywanie upadków i EKG, które znane jest z konkurencyjnego Apple Watch. Informacje jednak sugerują, że opcje te pojawią się dopiero podczas aktualizacji, nie będą raczej dostępne w dniu premiery.

Według przecieków zegarek Samsunga będzie dostępny w dwóch wersjach: 40 i 44 mm. Ma być także sprzedawana wersja LTE. Premiera smartwatcha powinna nastąpić w przyszłym miesiącu. Na tę chwilę próżno szukać mocnej konkurencji dla zegarka od Apple wśród zegarków dla użytkowników Androida. Czy Samsung Galaxy Watch Active 2 skutecznie wypełni tę lukę? Dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.


Posłuchaj nas!