Wyciekły zdjęcia Palma Pepito - jego 3 cale ucieszą wielu!

Wyciekły zdjęcia Palma Pepito – jego 3 cale ucieszą wielu!

Opublikowano 7.09.2018 15:03 -


Na rynku praktycznie nie ma już telefonów z małym ekranem. Większość z nas się z tym pogodziłam. Dla tych, którzy nie akceptują obecnego stanu rzeczy, jest nadzieja — Palm Pepito!

Nie tak dawno pisałem o tym malutkim smartfonie, plotki nie zdradzały zbyt wiele. Dziś wiemy więcej i mamy jego zdjęcia. Oczywiście coś za coś, czas wypasionych telefonów w małej obudowie chyba przeminął z iPhonem SE. Ceną, którą przyjdzie nam zapłacić za niewielkie gabaryty tego urządzenia, będą słabe parametry.

Palm Pepito to słabiak z małym wyświetlaczem

Mały telefon renomowanej marki (bo takie aspiracje wydaje się mieć HMD Global po przejęciu marki Palm) może być wybawieniem dla wielu osób, mających serdecznie dość prawie 6-calowych potworów. Palm Pepito zaproponuje parametry, które może nie zachwycają, ale na pewno są do zaakceptowania.

Sercem urządzenia będzie procesor Snapdragon 435 do pary z 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Pepito, dysponuje wyświetlaczem o przekątnej 3,3 cala i rozdzielczości 720p. Zaskoczeniem może być brak czytnika palców oraz mała jak na dzisiejsze standardy bateria o pojemności 800 mAh. Na tyle urządzenia znalazło się miejsce na aparat fotograficzny i diodę LED. Na zdjęciu widać też, dedykowany launcher, który jest niezbędny do obsługi tak małego wyświetlacza. Telefon pracować będzie pod kontrolą Androida 8.1.

Mały i tani, ale bez DNA Palma

Małe wymiary Palma Pepito czynią go bardzo ciekawym. Rozsądna specyfikacja pozwala sądzić, że jego cena będzie więcej niż atrakcyjna. Myślę, że ten maluch znajdzie naprawdę wielu nabywców. Szkoda tylko, że zapomniano o tym jak innowacyjne były niegdyś urządzenia firmy Palm. Pepito będzie mały, będzie też tani ale na pewno niczym nas nie zaskoczy.

Wieści z Rozładowani.pl