Wyciekło wideo nowego składanego Samsunga - Galaxy Z Flip pojawi się za chwilę

Wyciekło wideo nowego składanego Samsunga – Galaxy Z Flip pojawi się za chwilę

Opublikowano 3.02.2020 12:09 -


Samsung idzie w zaparte – najpierw pojawił się Galaxy Fold, następnie jego odnowiona wersja, bo premierowa okazała się wadliwa. Oczywiście ta „poprawiona” też nie znalazła wiernych fanów, a była bardziej ciekawostką dla użytkowników. Teraz Samsung wypuszcza nowy, składany smartfon – Galaxy Z Flip.

Zdjęcia nowego składaka właśnie wyciekły do sieci, przynajmniej takie są zapewnienia leakera, który fotki opublikował. Według Bena Geskina, bo o nim mowa, Galaxy Z Flip powinien być ogłoszony jeszcze w tym miesiącu. Do sieci wrzucił nagranie wideo prezentujące wspomniany model.

Niestety samo nagranie nie ujawnia nam wiele więcej niż to, co wiedzieliśmy do tej pory na temat składanego smartfona od Samsunga. Na renderach i z innych plotek nie wynikało, czy telefon będzie zbudowany z najnowszego „ultracienkiego” szkła Samunsga. Na wideo też nie jest to oczywiste. Możemy natomiast zobaczyć, jak wygląda składanie Z Flip na żywo:

Jak widać, całą czynność można wykonać za pomocą jednej dłoni. Na pierwszy rzut oka urządzenie wydaje się bardziej zgrabne niż poprzednik, co może być dobre w praktyce – bez problemu powinien zmieścić się w kieszeni.

Samsung Galaxy Z Flip – data premiery

Przypuszcza się, że Galaxy Z Flip może być zapowiedziany i oficjalnie pokazany podczas eventu Samsunga w San Francisco. Będzie to miało miejsce już 11 lutego. Głównym gwoździem programu ma być rzecz jasna najnowszy flagowiec Samsunga, czyli Galaxy S20.

Zastanawiam się, jak tym razem wyjdzie premiera składanego telefonu od koreańskiego producenta. Samsung nie odpuszcza, ale może to i dobrze. Jakby firma szybko się poddała po nieudanym Galaxy Fold, to mogłaby nie wrócić później do projektów. Widać, że Samsung stawia dużo na rozwój technologii i tym razem trzymam kciuki za powodzenie. Więcej dowiemy się za nieco ponad tydzień, jeśli oczywiście plotki się potwierdzą i Galaxy Z Flip zostanie zaprezentowany światu.

Wieści z Rozładowani.pl