Wyciekła mapa świata Red Dead Redemption 2

Wyciekła mapa świata Red Dead Redemption 2

Opublikowano 24.10.2018 21:26 -


Jeżeli śledzicie nowe informacje o „Red Dead Redemption 2”, wiecie na pewno, że to nie pierwszy taki wyciek w historii tego tytułu. Informacja o nowych danych jest intrygująca zresztą właśnie z tego powodu – nowy napływ informacji potwierdza bowiem wiarygodność poprzednich. Można więc zakrzyknąć: mamy to!

Oficjalna premiery RDR2 już za kilka dni, ale od dawna wyczekujący tytułu gracze, nie potrafią opanować pragnienia poznania gry wcześniej. Przed kilkoma godzinami na Reddicie pojawiła się mapa, prezentująca pełen świat rozgrywki (pierwotnie plik udostępnił jeden z użytkowników forum 4chan.org).

Co ciekawe jest ona niemal identyczna z tą przeznaczoną dla deweloperów, która wyciekła w 2016 roku. Sprytni gracze nałożyli jeden obraz na drugi i voila! Cała prawda stanęła przed ich oczami. To jednak nie koniec nowinek. W tym samym wątku na forum można bowiem znaleźć kilkudziesięciosekundowy zapis realnej rozgrywki. Niestety, ten – pewnie ze względu na zainteresowanie – aktualnie nie działa.

Nie ma się jednak czym przejmować, w końcu RDR2 jest już naprawdę blisko – jego premierę przewidziano na 26 października na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wieści z Rozładowani.pl