Oczywiście pozbawiając sarkazmu moją powyższą wypowiedź, to nie przypominam sobie by właściwie do tej pory jakiś konkretny przeciek się potwierdził, no może poza słynnym przypadkiem pozostawienia iPhone 4 w barze przez jednego z pracowników Apple. Ponoć to serwis Engadget ujawnił, to jak dokładnie ten model będzie wyglądał. Ponadto, nie przypominam sobie podobnej sytuacji. Niemniej ciągle nowe prototypy się pojawiają, zwykle z pewnych źródeł. Dzisiaj kolejna propozycja, która wygląda całkiem inspirująco:

iphone6

Na zdjęciu poglądowo, począwszy od lewej strony iPhone 4, iPhone 5/5S i owiany legendą iPhone 6. Cóż mogę rzec? Wygląda bardzo interesująco, jak wszystkie prototypy prezentowane w przeciekach. Prócz drobnej różnicy w wielkości ekranu, uwagę zwraca brak bocznych ramek, sprawiających wrażenie wylewającego się ekranu. Wyciek pochodzi z (chińskiego?) forum Weiphone zaś wątek, w którym zdjęcia zostały opublikowane został usunięty. Prawdopodobnie Apple zmusiło włodarzy forum do usunięcia wątku, by czasem nie musieli rozpocząć prac na iPhone 6 na nowo.

Chyba zacznę na blogu kolekcjonować wszystkie tego typu przecieki, by później przekonać się czy czasem któryś z nich nie był blisko prawdy. Pośród tych wszystkich niepewnych rewelacji – pewne zdaje się być to, że  nowy ajfon pojawi się z pewnością w tym roku a użytkownicy nie będą mogli sami wymienić baterii czy dołączyć dodatkowej pamięci. Reszta to tajemnica i mam nadzieje, że tak zostanie.