Wyciekł film z Xiaomi Mi 9 Pro. Premiera za kilka dni!

Wyciekł film z Xiaomi Mi 9 Pro. Premiera za kilka dni!

Opublikowano 20.09.2019 8:59 -


Xiaomi od dłuższego czasu przygotowuje się do oficjalnej premiery swojego najnowszego i chyba najbardziej wyczekiwanego smartfona – Mi 9 Pro. Mimo wielkich starań utrzymania informacji w tajemnicy do czasu prezentacji, niestety i tym razem się nie udało. Do sieci wyciekł film prawdopodobnie przedstawiający Xiaomi Mi 9 Pro, dokładny wygląd modelu oraz ekranu z nakładką MIUI! Jesteście ciekawi, czym różni się on od swoich poprzedników?

Muszę Was zaskoczyć, w kwestii designu zmieniło się naprawdę niewiele. Z grubsza Xiaomi Mi 9 Pro ma przypominać swoich poprzedników, oczywiście tych z wyższej półki – zagościł w nim potrójny aparat, wycięcie notch na ekranie oraz standardowy płaski ekran. Największa zmiana ma dotyczyć parametrów technicznych, o czym mogliście dowiedzieć się już wcześniej. Teraz jednak nadszedł czas na oficjalną prezentację!

Tradycyjny design Xiaomi Mi 9 Pro, a jego poprzednicy

Na nagraniu, które możecie obejrzeć poniżej, widzimy Mi 9 Pro jeszcze przed jego oficjalną premierą. Z pozoru prosty smartfon, który w większości przypomina swoich poprzedników (Mi 9 i Mi 9 SE), jednak Xiaomi za każdym razem dba o oryginalną kolorystykę. Tym razem obudowa smartfona mieni się w kilku kolorach, co ostatnio stało się dość popularnym efektem, wykorzystywanym przez wschodnie marki. A co poza tym?

Największym zaskoczeniem dla użytkowników może się okazać notch na górze ekranu. Wycięcie w kształcie kropelki znika już z coraz większej ilości smartfonów, dlatego zapewne szykowali się na wykorzystanie w modelu Pro nieco nowszej technologii. Niestety Xiaomi we wszystkich swoich urządzeniach tej serii wybrało jeden motyw główny i nieubłaganie się go trzyma. Ale co ja będę dużo opowiadać, zobaczcie sami, jak prezentuje się Xiaomi Mi 9 Pro!

Xiaomi Mi 9 Pro zaskakuje swoją mocą

Jak na tak popularną markę przystało i tym razem Xiaomi postanowiło nie zawieźć swoich użytkowników. Najnowszy smartfon został wyposażony w mocną baterię o pojemności 4000 mAh, co w połączeniu ze Snapdragonem 855+ oraz siecią 5G pozwoli na naprawdę długi czas pracy urządzenia. W tym modelu ma pojawić się także opcja szybkiego ładowania 40 W i prawdopodobnie Mi Charge Turbo, o którym więcej możecie przeczytać w jednym z poprzednich artykułów.

Mi 9 Pro ma być jednym z najmocniejszych smartfonów 5G na rynku. Właśnie dlatego poza świetnym procesorem znajdzie się tam 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Pozwoli to nie tylko na sprawną pracę systemu Android, ale również wszystkich zainstalowanych aplikacji. Producent zadbał o to, aby użytkownicy w niedługim czasie od zakupu mogli zaktualizować wersję systemową do najnowszej. Oznacza to, że może to być pierwszy model Xiaomi z Androidem 10 na pokładzie!

xiaomi mi 9 pro

W opisie filmiku jako datę premiery podano 24 września i jest to oficjalna informacja, potwierdzona przez samego producenta. Mi 9 Pro ma ukazać się razem z Mi MIX 5G podczas specjalnego wydarzenia. Nie zabraknie tam również prezentacji najnowszego interfejsu MIUI 11 oraz wielu innych urządzeń marki. Jeśli więc jesteście wielkimi fanami chińskiego producenta, to koniecznie śledźcie na bieżąco jego poczynania i oczekujcie aktualizacji do swoich sprzętów.

Wieści z Rozładowani.pl