Wyciek video z DJI Osmo Action przed jutrzejszą premierą!

Wyciek video z DJI Osmo Action przed jutrzejszą premierą!

Opublikowano 14.05.2019 21:37 Aktualizacja: 30.05.2019 11:56 -


Dopiero spisywałem swoją krótką, ale bardzo owocną przyjaźńz Mavic Air tuż przed jutrzejszą premier DJI Osmo Action, a tutaj takie przecieki! Najpewniej wyciekł promocyjny materiał video nowego produktu DJI, który ma być bezpośrednim konkurentem GoPro. Zapowiada się cholernie interesująco!

To był dość spokojny wieczór, gdzie miałem spisać kilka przemyśleń w sprawie jutrzejszej premiery (lub premier), które zaserwuje DJI. Od właściwie kilku dni podgrzewają atmosferę, rotując kolejnymi plakatami, które mają być bezpośrednią zapowiedzią tego, co jutro zobaczymy.

Wszystko szło całkiem sprawnie do momentu, w którym Gustaw na naszym DailyWebowym kanale postanowił podrzucić mi link do video, które ma być przeciekiem, prezentującym nową, konkurencyjną dla GoPro kamerkę sportową – DJI Osmo Action. Sami zobaczcie, zapowiada się naprawdę interesująco:

Sam wygląd kamerki nie był tajemnicą, zdjęcia wyciekły już kilka dni temu. Na materiale widać kilka naprawdę bardzo interesujących rzeczy. Przede wszystkim jak działa przedni ekran i jak bardzo funkcjonalny może się okazać. Mamy obsługę filtrów ND, ale to w zasadzie żadne szaleństwo. Za to na pewno to, co ucieszy potencjalnych użytkowników (mnie również), to widać kompatybilność z akcesoriami od GoPro. To doskonała wiadomość, bo i po co wyważać otwarte drzwi?

Podwodny dron od DJI czy Action Cam? Odpowiedź 15 maja!

DJI Action Cam – jutro premiera?

Prócz tego mamy 240kl przy 1080p (120kl przy 4k) i tryb D-Cinelike, co na pewno przyda się do post-produkcji. Zabawne, że po moich nieudanych przygodach z YI 4K miałem zamknąć oczy i kupić GoPro. Wten, właściwie znikąd pojawił się DJI Action Cam, który zapowiada się naprawdę wybornie.

Jeśli DJI Action Cam będzie wyraźnie tańszy niż GoPro, to będzie to pierwszy sprzęt, który kupie w ciemno. Niech was jednak nie zwiedzie, że to szaleństwo, to czysty pragmatyzm. Za miesiąc czeka mnie wyprawa na drugi koniec świata, a bezlusterkowca zabrać nie mogę. Nie powiem, nie żałuje. Jeśli DJI dam nam jakość kamery znaną z dronów, to będziemy mieli GoPro killera na rynku.

No i jest – DJI Osmo Action – znamy możliwości i cenę

PS Chciałbym kiedyś poznać prawdziwe case study, jak robi się takie kontrolowane przecieki. To musi być kawał świetnego materiału! Mam cichą nadzieję, że DJI nie zrobi psikusa i naprawdę pokaże, to co widzimy na powyższych materiałach.

No i znamy możliwości i cene DJI Osmo Cam.

Recenzja DJI Osmo Action

Mamy już też gotową video recenzję DJI Osmo Action. Zapraszamy do oglądania.

Wieści z Rozładowani.pl