Wyciek listy produktów Xiaomi, które pojawią się niebawem w Europie - odkurzacze, hulajnogi i inne

Wyciek listy produktów Xiaomi, które pojawią się niebawem w Europie – odkurzacze, hulajnogi i inne

Opublikowano 21.04.2020 15:08 Aktualizacja: 21.04.2020 15:27 -


Nie ukrywam, że zazwyczaj do takich rewelacji podchodzę z pewnym dystansem, jednak w tym przypadku wiele wskazuje na to, że lista i przecieki są wiarygodne. W sieci pojawiła się właśnie lista produktów Xiaomi, które mają wejść na europejski rynek w najbliższych miesiącach.

Firma nie ukrywa chęci stałej ekspansji na Europę, a dowodem na to jest coraz bogatsze portfolio produktów Xiaomi na naszym kontynencie. Co znajduje się na liście, która została udostępniona przez serwis gizmochina.com?

Źródłem informacji jest niezawodny Twitter i zamieszczone tam tabelki:

Jak widać, wszystko jest ładnie posegregowane według daty premiery. Jeszcze w kwietniu możemy doczekać się słuchawek bezprzewodowych Mi True Wireless Earphones 2, a także robota sprzątającego.

Xiaomi z premierami na wiosnę

Maj miałby nam przynieść nowy router, kolejnego robota sprzątającego, a także nowy Mi TV Stick. Czerwiec to nowa kamerka do monitoringu domowego, smart-wiatrak, Mi Smart Home Hub i stacja pogody Mi Temperature and Humidity Monitor 2.

Realme pojawiło się w Polsce mocno atakując Xiaomi swoim Realme 6

Najwięcej rewelacji zapowiadane jest jednak na lipiec. Trzy wersje hulajnóg: Mi Electric Scooter 15, Mi Electric Scooter lite i Mi Electric Scooter Pro 2. Oprócz nich oczywiście kolejny smart-wiatrak, następny robot sprzątający, a także przenośna drukarka.

Czy tak będzie w rzeczywistości i te produkty pojawią się na naszym rynku? Jeśli kwiecień się potwierdzi, co powinno nastąpić lada chwila, to jest szansa, że i kolejne miesiące będą realne. Czas pokaże.

źródło: gizmochina.com

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację