"Wychowane przez wilki" - jest nowy zwiastun serialu Ridleya Scotta - będzie kontrowersyjnie. Premiera we wrześniu na HBO GO

Opublikowano 24.08.2020 22:08 -


To może być jedna z głośniejszych pozycji tego roku. Już na początku września premiera serialu Wychowane przez wilki na HBO GO. Produkcja już teraz jest mocno zaskakująca, a w dobie pandemii może być także kontrowersyjna.

Za serial odpowiada Ridley Scott, który jest producentem wykonawczym. To już daje powody do stawiania produkcji wśród kandydatów do najlepszych seriali roku. Wychowane przez wilki opowie o dwójce androidów, które mają tylko jedno zadanie - wychowanie ludzkich dzieci. Wszystko po zniszczeniu ludzkości wywołanych przez... wojny na tle religijnym.

Na początku sierpnia mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy ze zwiastunów:

Dzisiaj natomiast HBO udostępniło drugi trailer:

Wychowane przez wilki

Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin (Wybawienie, Straszna kobieta), Abubakar Salim (Fortitude, Jamestown), Winta McGrath (Do nieba, Moje wakacje z Rudym), Niamh Algar (The Virtues), Jordan Loughran (Boss, Emerald City), Matias Varela (Narcos, Point Break – na fali), Felix Jamieson (The Ghost), Ethan Hazzard (The Long Song), Aasiya Shah (Z pamiętnika położnej, Niezapomniane), Ivy Wong (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Czarownica 2) i Travis Fimmel (Wikingowie). Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker (Człowiek z Wysokiego Zamku), Jordan Sheehan (Terror), Adam Kolbrenner (Labirynt) oraz Mark Huffam (Marsjanin).

Premiera serialu odbędzie się 4 września na platformie HBO GO.
Wieści z Rozładowani.pl