To już dzisiaj. Wyczekiwana długo konferencja Apple pod hasłem WWDC 2020 odbędzie się w poniedziałkowy wieczór. Start konferencji dokładnie o godzinie 19.00 czasu polskiego. Czego możemy się spodziewać?

Największym hitem tegorocznego wydarzenia bez wątpienia będzie zaprezentowanie nowego systemu operacyjnego dla urządzeń typu smartfon od Apple. Chodzi rzecz jasna o iPhoneOS, który zastąpi znany od lat iOS. Zmiana podyktowana jest ujednoliceniem nazewnictwa, bo mamy już macOS, tvOS, watchOS i iPadOS.

WWDC 2020 – gdzie obejrzeć i o której godzinie start?

Konferencja zaplanowana jest na godzinę 19 czasu polskiego. Będziemy relacjonować na żywo to, co dzieje się w świecie Apple.

R E K L A M A

Najłatwiej obejrzeć konferencję na YouTube, gdzie odbędzie się transmisja na żywo. Warto już teraz ustawić sobie przypomnienie:

Oczywiście dostępnie będzie również specjalna apka na Apple TV i inne urządzenia z iOS i PadOS.

WWDC 2020 – czego możemy się spodziewać, co zostanie pokazane?

Zawsze podczas wydarzenia prezentowany jest najnowszy system operacyjny. Wspomniany iPhoneOS 14 powinien zatem zostać pokazany. Oprócz niego spodziewamy się zapowiedzi wokółusznych słuchawek, dwóch modeli iPada (Air 4 i budżetowy), nowy iMac, a także Apple TV w nowej odsłonie.

WWDC 2020 jednak bez sprzętu?!

Tak przynajmniej było do wczoraj. Dzisiaj pojawiły się wiarygodne przecieki, jakoby Apple miałoby nie pokazać żadnego sprzętu podczas WWDC 2020.

Wielu leakerów potwierdza te informacje, a znani są z wiarygodnych źródeł. Jak będzie rzeczywiście? Przekonamy się wieczorem, a już teraz zapraszamy do naszej relacji, będziemy śledzić na bieżąco wszystko, co się dzieje i informować Was na bieżąco!


Posłuchaj nas!