Wtyczka do przeglądarki, dzięki której staniesz się skutecznym filantropem

Wtyczka do przeglądarki, dzięki której staniesz się skutecznym filantropem

Opublikowano 19.09.2017 20:56 -


Poniedziałek, dzień długi z samej nazwy. Dlatego na jego zakończenie, w ramach lekkich, wieczornych tekstów – będzie o wtyczce do przeglądarki BuoyUp, dzięki której będziesz skutecznym filantropem.

To najprostsze wsparcie może być zrealizowane chociażby poprzez klik. Na takiej zasadzie chociażby działa słynny Pajacyk od Polskiej Akcji Humanitarnej, gdzie wystarczy kliknąć w brzuszek i ciach, zamieniasz klik na ciepły posiłek.

Na podobnej zasadzie działa wtyczka o nazwie BuoyUp, wystarczy kliknąć, by wesprzeć słuszną ideę. To co jednak ją wyróżnia, to oryginalny pomysł, który za nią stoi, bo w zasadzie nie ma potrzeby, byś uruchamiał jakikolwiek dodatkowy serwis. Otóż BuoyUp zamieni fragmenty nagłówków, serwisów które przeglądasz w klikalny widget do przekazania wsparcia.

Zależnie od słowa kluczowego w nagłówku, podpięty zostanie serwis, który klik zamieni na prawdziwy pieniążek. Proste, nieinwazyjne i całkiem funkcjonalne, prawda? Trzeba przygotować coś analogicznego dla naszego Pajacyka.

 Zobacz BuoyUp

Wieści z Rozładowani.pl