Gdybym miał rzucić wszystko, czym się zawodowo zajmuję i wybrać jedną branżę, w którą chciałbym wsiąknąć od początku do końca, nie wahałbym się ani chwili. Postawiłbym na szeroko rozumiany UX, a docelowo na jakąś konkretną specjalizację, choć nie ukrywam, że tutaj z określeniem się akurat miałbym już spory problem. Każdy obszar wydaje mi się bowiem cholernie interesujący.

Dzisiaj jednak nie o moich przemyśleniach, tylko o serwisie, który każdy przedstawiciel świata UX powinien poznać. UX Agenda to strona, która agreguje najciekawsze branżowe wydarzenia — właściwie z całego świata.

Mamy możliwość wyświetlenia wydarzeń dla poszczególnych krajów i o dziwo — zaskoczenie — nie zabrakło tu Polski. Znajdziemy na liście kilka ciekawych eventów, choć tych największych wciąż brakuje. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie,  by je zgłosić. Po wejściu w event otrzymujemy nieco więcej informacji na jego temat.

To z założenia prosty serwis, ale w moim odczuciu przydałoby mu się nieco więcej opcji filtrowania. Niemniej warto trzymać w zakładkach i obserwować jak się rozwija.

Zobacz UX Agenda