Wszyscy mają nowy fanejdż na Facebooku, mam i ja

Wszyscy mają nowy fanejdż na Facebooku, mam i ja

Opublikowano 30.05.2014 11:41 - 3


Dzisiaj mile mnie zaskoczył fejsbuk zupełnie niestandardowym komunikatem. W pierwszej chwili pomyślałem, że może przyspieszyli procedura zmiany nazwy starego fanpejdża, jednak ów komunikat okazał się informacją o odświeżeniu fanpejdżu. Oczywiście nie jest to wielka nowość, gdyż systematycznie odświeżone fanpejdże pojawiają się systematycznie już jakiś czas, niemniej zmiany wyglądają zachęcająco.

nowy-fanpejdz

To co rzuca się od razu w oczy to przede wszystkim zmiana wyświetlania dodanych wpisów. Wyświetlają się one w jednej kolumnie, czyli jak pierwotnie po przeprowadzeniu ostatnich zmian. To zmiana bardzo korzystna, gdyż w przeciwieństwie do starej osi czasu – jest po prostu czytelna. Wszystkie najważniejsze linki standardowo pozostały w górnej części widoku, natomiast należy pochwalić za bardzo wygodny wypis najważniejszych informacji na fanpejdżu, który znajduje się po prawej stronie nagłówka. Wśród nich polubienia strony czy zasięg.

Reszta? W zasadzie to kosmetyka bez większych rewolucji. Wszystkie ważne informacje czy galeria zostały przesunięte na lewą stronę. Generalnie najważniejsze, że zniknęła totalnie nieczytelna oś czasu. Zamiast tego mamy standardowy, wygodny widok kolumnowy przy którym nie wariuje wzrok. Te kosmetyczne zmiany oceniam zdecydowanie na plus i nie mogę się tym samym doczekać przyszłego tygodnia, aż FB zmieni mi nazwę starego profilu ;-)

 

Wieści z Rozładowani.pl