Wspieraj równość rasową i za 5 dolarów kup bundle o wartości 3400 dolarów

W sieci pojawiają się różne możliwości wsparcia protestów w Stanach Zjednoczonych. Na stronie itch.io zakupić można Bundle for Racial Justice and Equality, w którego stworzenie zaangażowało się 790 twórców. Za minimum 5 dolarów otrzymujemy w tym momencie pakiet (złożony przede wszystkim z gier) o łącznej wartości 3400 dolarów. Lista tytułów wchodzących w skład tego bundle'a stale się zwiększa.

Oferta kończy się 16 czerwca. Jak dotąd w bundle zainwestowało prawie 260 tysięcy osób, dokonując wpłat na łącznie prawie 3 miliony dolarów. Warto wiedzieć, że zakupione w ten sposób tytuły pobiera się bezpośrednio z platformy itch.io. Autorzy zbiórki piszą o projekcie następująco:

We live in a time of racial injustice, inequality, and police brutality against black people. We hope that everyone takes a stand in any way that they can. We’ve partnered with creators from all across our platform to support organizations that are working directly with those affected.

We reached out to our community and an unprecedented number of creators donated over 740 projects to be part of what we believe is the largest bundle ever. Over $3,400 of paid works are available Pay-what-you-want with a minimum donation amount of $5.

A jakie tytuły znajdziemy na liście bundle'a? Nie ma sensu dawać tutaj wypisu całości, bo lista byłaby po prostu za długa, ale wśród udostępnionych tytułów znajdują się również takie, które nawet osobno, bez pakietu pozostałych, powinny przekonać tych, którzy charytatywną akcję chcą wykorzystać jedynie po to, by zaoszczędzić (chociaż gorąco zachęcam do jak najwyższych wpłat i skupienia się przede wszystkim na wymiarze ideologicznym akcji). Konkrety możecie poznać sami na stronie akcji. 

Pokaz gier na PS5 już 11 czerwca!

5 dolarów to dzisiaj około 20 złotych. Tymczasem w bundle'u znajdziemy chociażby "Night in the Woods" (regularna cena od 70 zł), czy "Overland" (aktualnie cena zaczyna się od 50 zł). Gorąco polecam też ograć na przykład — tańsze, ale również znajdujące się w pakiecie — "Oxenfree", którego krótką recenzję możecie przeczytać na moim prywatnym blogu. To raptem 3 tytuły z 740. Które Was zainteresowały najbardziej?

Share
Autor
Alicja Górska

Powiązane

Chcesz 100 mln $? Elon Musk podaruje je za nową technologię przechwytywania CO2

Jeśli potrzebujecie kasy, to jest doskonała okazja na zgarnięcie okrągłych 100 milionów dolarów. Wystarczy stworzyć…

22 stycznia, 2021

Już wkrótce laptopy w wyświetlaczem 90 Hz OLED od Samsung

W świecie wyświetlaczy stosowanych w laptopach można czuć pewien niedosyt. W momencie gdy telefony mają…

22 stycznia, 2021

Mam nowego domownika. Nie gotuje, ale można z nim pogadać, czyli moje początki z Google Home

Od ponad miesiąca na moim biurku gości „nowy” gadżet. Głośnik Google Home stał się dla…

22 stycznia, 2021

Witamy w XXI wieku! Microsoft Edge otrzymuje generator haseł i "uśpione" karty

Zgryźliwy byłem i będę w przypadku podejścia do przeglądarki Microsoft Edge. Nie wiem, jak to…

22 stycznia, 2021

Kosmiczna cywilizacja? Zagraj za darmo w Galactic Civilizations III z Epic Games Store

Epic Games Store nie przestaje zadziwiać. Po grudniowych, codziennych darmowych grach w swoim sklepie, styczeń…

22 stycznia, 2021

Informatyk biznesmen, czyli ile zarabiają programiści? Raport wynagrodzeń branży IT 2020

Nagłówek oczywiście z przymrużeniem oka, a my próbujemy łamać stereotypy. Informatykiem nazywany jest praktycznie każdy,…

22 stycznia, 2021