Usługa Games With Gold od Microsoftu nie cieszy się takim uznaniem jak konkurencyjne abonamenty, ale zawsze można tutaj wychwycić jakieś perełki, które trafią do naszej biblioteki. W tym miesiącu otrzymać można cztery gry.

Dwie gry pojawiają się już 1 września, natomiast dwie kolejne – w połowie miesiąca. Czy będzie w co grać? To na pewno, bo za darmo w ramach abonamentu będzie m.in. Warhammer: Chaosbane, czyli RPG wydane nieco ponad dwa lata temu na PC. Dostępna jest oczywiście także na pozostałe platformy.

Wrzesień 2021 – darmowe gry w Games With Gold

Warhammer: Chaosbane

W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię jesteś ostatnią nadzieją Imperium Ludzi w walce z hordami Chaosu. Graj solo albo z czterema graczami online i lokalnie w trybie współpracy, wybierz bohatera spośród czterech klas postaci o unikalnych i uzupełniających się zdolnościach i przygotuj się na spektakularne walki z użyciem najpotężniejszych artefaktów Starego Świata.

  • PIERWSZA GRA TYPU „HACK AND SLASH” osadzona w świecie Warhammer Fantasy
  • 4 KLASY POSTACI charakteryzujące się odmiennym stylem rozgrywki, umiejętnościami i wyposażeniem
  • OGROMNY BESTIARIUSZ zawierający ponad 70 potworów powiązanych z Bogami Chaosu oraz unikalnych bossów
  • OPTYMALIZACJA ROZGRYWKI POD KĄTEM WSPÓŁPRACY: Rozgrywka solowa albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym/online ; uzupełniające się klasy oraz interfejs zaprojektowano pod kątem współpracy
  • WYSOKA REGRYWALNOŚĆ: Tryb fabularny, tryb walki z bossami, niezliczone lochy oraz regularne aktualizacje zapewniają urozmaiconą rozgrywkę

ZOE HD

Mulaka

Zatrać się w zapierającym dech w piersiach północno-meksykańskim krajobrazie z trójwymiarową grą przygodową Mulaka, która czerpie z bogatej kultury rdzennego ludu Tarahumara. Wciel się w Sukurúame, szamana plemienia znanego z niezwykłej wytrzymałości w biegu. Wyrusz w podróż i zwalcz plugastwa trawiące rodzime tereny – pomogą ci w tym moce nadane przez półbogów. Od rozwiązywania zagadek w scenerii inspirowanej meksykańską krainą Sierra Tarahumara, po zażartą walkę oko w oko ze stworami wyjętymi żywcem z regionalnej mitologii. Dowiedz się, dlaczego plemię Tarahumara zyskało reputację ludu o nadludzkich zdolnościach.

Samurai Shodown II