Disney długo trzymał w niepewności fanów Marvela, brak było konkretnej daty premiery. Wczoraj jednak za pomocą Twittera serwis poinformował, kiedy WandaVision wskoczy do biblioteki Disney+.

WandaVision opowie o dwójce bohaterów serii Marvela. Vanda Maximoff i Vision pojawiali się już w MCU. Wcześniej oczywiście znani byli z komiksów Marvela. Za serial odpowiada Jac Schaeffer (scenariusz), a reżyserem jest Matt Shakman.

Zobacz także: Jakie komedie romantyczne na Netflix obejrzeć? Oto nasza lista!

KIEDY DISNEY+ W POLSCE?

Platforma Disney+ niestety nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, najpierw pojawiła się m.in. w Stanach Zjednoczonych, a z krajów europejskich – w Holandii. Niedawno usługa została rozszerzona na nowe kraje, a Polska, póki co była „w planach”. Była, bo kilka dni temu zmieniono zapisy i na razie nie ma konkretnych dat dotyczących naszego kraju. Miejmy nadzieję, że Disney+ wejdzie na polski rynek jeszcze przed premierą drugiego sezonu, tak aby osoby, które nie obejrzały pierwszej części, mogłyby nadrobić stracone odcinki.

Oprócz Mandaloriana, na Disney+ niebawem powinny pojawić się inne produkcje, które osadzone będą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na uwagę zasługiwać może bez wątpienia historia Cassiana Andora (z Łotra 1), a także opowieść o Obi-Wanie Kenobim. Ta druga pozycja podobno ma jakieś problemy produkcyjne, ale trzymajmy kciuki, aby twórcy przygotowali serial odpowiedniej jakości przed premierą.


Posłuchaj nas!