Mimo, że szefowie Xiaomi zapowiadają podniesienie cen i wyjście ze strefy „budżetowych” rozwiązań, to dalej ich urządzenia są dość tanimi rozwiązaniami. Tony Chen, General Manager w regionie CEE & Nordic, tak opisuje premierę:

„Premiery smartfonów serii Redmi Note od zawsze cieszą się dużą popularnością wśród Mi Fanów. Dzisiaj w Polsce prezentujemy Redmi Note 9S. Wkrótce pojawią się następne modele z tej serii. Naszą misją jest udostępnianie innowacyjnych technologii dla każdego”.

XIAOMI REDMI NOTE 9S – SPECYFIKACJA

Telefon został wyposażony w obiektyw główny 48 MP (f/1,8), ultraszerokokątny obiektyw 8 MP, a także ten do zdjęć makro 5 MP. W środku znajduje się procesor Snapdragon 720G (osiem rdzeni, 2x 2,3 GHz, 6x 1,8 GHz), a także grafikę Adreno 618. Pamięć RAM to dwie wersje: albo 4 GB, albo 6 GB. Natomiast pamięć wewnętrzna od 64 GB do 128 GB. Całość zasilana jest baterią 5020 mAh z obsługą szybkiego ładowania (18W). Na uwagę zasługuje fakt, że telefon posiada gniazdo jack, co jest ostatnio rzadko spotykane.

„Na poczwórną konfigurację aparatu Redmi Note 9S składa się: główny obiektyw 48MP z sensorem o rozmiarze 1/2”, obiektyw ultraszerokokątny 8MP umożliwiający robienie zdjęć grupowych, obiektyw makro 5MP oraz czujnik głębi 2MP. Natomiast dzięki przedniemu aparatowi 16MP w ekranie, w Redmi Note 9S zminimalizowano ramki wokół wyświetlacza”.

Cena i dostępność REDMI NOTE 9S

Redmi Note 9S będzie dostępny w Polsce od 7 maja w trzech wariantach kolorystycznych w cenie od 1099 zł za wariant 4GB+64GB oraz od 1199 zł za wariant 6GB+128GB.