Wreszcie coś dla mnie! Mario Kart Tour wkracza na iOS i Android

Wreszcie coś dla mnie! Mario Kart Tour wkracza na iOS i Android

Opublikowano 26.09.2019 15:04 -


Przyznaję, że ciężko przekonać mnie do gier mobilnych. Kilkukrotnie podchodziłem do „wielkich” hitów i jakoś nie szło. Nie przemawiają do mnie. Z drugiej jednak strony, mniej popularne gry potrafiły mnie przekonać. Loteria. Jest jednak jedna gra, na którą czekałem od kilku miesięcy. Mario Kart Tour.

I stało się. Po styczniowej zapowiedzi wreszcie mamy okazję, aby sprawdzić się w Mario Kart na urządzeniach mobilnych. Było co prawda kilka falstartów, ale wydaje się, że już wszystko jest okej i możemy instalować grę.

Do odpalenia Mario Kart niezbędne jest urządzenie z systemem Android 4.4 lub nowszym albo iOS w wersji 10.0 wzwyż. Oprócz tego musimy założyć konto Nintendo, bez tego nie pogramy. Firma udostępnia również kilkuminutowy filmik, gdzie cała rozgrywka jest dokładnie opisana. Pozwoli nam to na szybkie wdrożenie się w mechanikę gry.

Na początku możemy śmigać po trasach Nowego Jorku, kolejne lokalizacje będą cyklicznie zmieniane. Ja już pobrałem grę i dokonałem rejestracji. Nie mogę się doczekać pierwszych przejazdów. Zobaczcie jeszcze trailer, jeśli szukacie motywacji do pobrania gry:

Postaram się także przygotować recenzję rozgrywki, bo przypuszczam, że to będzie ta gra mobilna, która wreszcie podbije moje serce.

źródło: Nintendo

Wieści z Rozładowani.pl