Idąc jednak dalej, gdybyście potrzebowali pomocy z odnalezieniem idealnego prezentu dla Geeka/Nerda czy fanboja konkretnej marki, to Łukasz dla Was przygotował odpowiedni wpis, pierwszy z cyklu: Jaki prezent dla geeka, nerda czy fanboja? Po udanych zakupach, kolejną kwestią jest umiejętne zapakowanie całości w papier, pudełko czy torbę. Jeżeli chcielibyście, by nie tylko prezent stanowił wyjątkowy element, ale także opakowanie, to mam dla Was coś interesującego.

Serwis nosi wszystko-mówiącą nazwę  – Wrap.me (ang. owiń mnie). Oczywiście nazwa może okazać się nie do końca trafiona, bo nikt za nas prezentów zwijał nie będzie, ot przygotują dla nas odpowiednie opakowanie. Niezwykłe opakowanie, bo papier będzie składał się z wybranych przez nas grafik.

wrapme

Oczywiście ta moja grafika, to raczej prezentuje brak kompetencji graficznych, ale podoba mi się prostota tego narzędzia. Propozycje zaprezentowane przez właścicieli serwisu robią naprawdę niezłe wrażenie. W zasadzie jesteśmy ograniczeni tylko wyobraźnią, a samo opakowanie może być doskonałym uzupełnieniem prezentu, ot wisienką na torcie, czymś niebanalnym.

Podgląd papieru generowany jest na podstawie wskazanych plików graficznych, zaś ceny rozpoczynają się od 4.99 funtów, tyle przyjdzie zapłacić za kawałek materiału w rozmiarze 65x45cm. Gdyby ktoś z Was potrzebował więcej, są jeszcze do wyboru rolki o długości 65x180cm i 65x300cm, za odpowiednio 9.99 i 14.99 funtów. Niestety do cen za wysyłkę się nie dogrzebałem, myślę jednak że dla osób, które chcą wydać i tak niemało na zwykły/niezwykły papier do pakowania prezentów, nie powinna ona stanowić przeszkody ;-)