Wow! Xiaomi Polska przedłuża gwarancję na telefony z powodu pandemii

Wow! Xiaomi Polska przedłuża gwarancję na telefony z powodu pandemii

Opublikowano 25.03.2020 12:06 -


Xiaomi właśni poinformowało, że przedłuża gwarancję na telefony. Chodzi o te sztuki, których okres gwarancyjny kończy się między 15 marca a 15 kwietnia 2020. Okres zostanie wydłużony z 24 do 27 miesięcy.

Wszystko oczywiście w związku z pandemią koronawirusa, która sparaliżowała nasz kraj. Większość punktów usługowych jest zamknięta, przez to również serwisy telefonów i punkty sprzedaży.

O zmianach Xiaomi poinformowało w specjalnie przesłanej wiadomości prasowej:

“Szanowni Państwo,
w związku z obecną sytuacją w Polsce Xiaomi zdecydowało się na kolejne udogodnienia dla klientów. Smartfony Xiaomi z oficjalnej polskiej dystrybucji, których gwarancja kończy się w terminie od 15 marca do 15 kwietnia 2020 roku, będą miały ją przedłużoną o kolejne trzy miesiące – z 24 do 27 miesięcy. W celu złożenia ewentualnej reklamacji wystarczy skontaktować się z autoryzowanym punktem serwisowym Xiaomi. Kontakt znajduje się pod adresem: https://www.ccsonline.pl/. Cały proces prowadzony jest w formule door to door.
Obecnie wszystkie stacjonarne sklepy Mi Store są zamknięte. Produkty Xiaomi można kupić na m.in. na stronach: mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl. Do 29 marca trwa akcja promocyjna, w której można kupić m.in. najnowsze telefony w specjalnych cenach”.

To już kolejna inicjatywa firm z branży technologicznej. Przypomnijmy, że wielu dostawców usług online zdecydowało się na obniżki cen, a nawet na całkowite zrezygnowanie z opłat. Przykładem są, chociażby Google, które oferuje narzędzia do pracy zdalnej za darmo, czy też Adobe, które daje za darmo pakiet Adobe CC na dwa miesiące.

Fajnie, że marki starają się pomóc w tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie że same na pewno odczuwają straty związane z zamknięciem sklepów. My natomiast chcemy promować tego typu inicjatywy.

Wieści z Rozładowani.pl