Wśród nowych seriali, które pojawiły się w Amazon Prime znalazły się takie hity, jak Z Archiwum X, Buffy postrach wampirów, a także nowsze pozycje – Synowie Anarchii czy Współczesna Rodzina. Zobaczcie pełną listę poniżej.

Wielkie hity na Amazon Prime Video Polska – lista

Z Archiwum X – 11 sezonów

W zupełnie nowym drugim rozdziale specjalnego sezonu Z ARCHIWUM X gwiazdy David Duchovny i Gillian Anderson powracają w swoich kultowych rolach jako agenci specjalni FBI Mulder i Scully, aby zbadać bardziej niewyjaśnione przypadki, „Z Archiwum X”, na które jedyne odpowiedzi stanowią zjawiska paranormalne. Chris Carter, twórca serialu, powraca jako producent wykonawczy, scenarzysta i reżyser.

Glee – 6 sezonów

GLEE żegna się z widzami finałowym, szóstym sezonem, na który składa się 13 odcinków. Pierwsza gwiazda Nowych Kierunków RACHEL BERRY (nominowana do Złotego Globu Lea Michele) wraca do Limy po upokarzającej, zakończonej porażką karierze aktorki telewizyjnej i odkrywa że SUE SYLVESTER (laureatka nagrody Emmy Jane Lynch) usunęła nauki artystyczne z programu nauczania liceum McKinleya.

Buffy postrach wampirów – 7 sezonów

Buffy dostaje propozycję pracy jako pedagog szkolny w Sunnydale. Trenująca w Anglii Willow doświadcza przerażającej wizji Przedsionka Piekła. Dziewczyna wraca do Sunnydale, dołącza do niej Giles z informacją, że Rada Obserwatorów została zniszczona. Buffy i jej sojusznicy szykują się do walki z Pierwszym i Bringerami, którzy zabijają potencjalne pogromczynie… i każdego, kto wejdzie im w drogę.

American Horror Story – 5 sezonów

Po 300 latach życia w ukryciu czarownice stawiają czoła nowemu zagrożeniu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa „uzdolnione” dziewczynki muszą uczęszczać do specjalnej szkoły.

Homeland – 7 sezonów

„Homeland” to elektryzujące doznanie. Carrie Mathison (Claire Danes) jest jedną z najlepszych agentek CIA, mimo iż cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która sprawia, że jest niestabilna i nieprzewidywalna.

Współczesna rodzina – 9 sezonów

„Modern Family” to współczesne i często zabawne spojrzenie na problemy, jakie wiążą się z byciem współczesną rodziną. Jay Pritchett ma młodszą żonę Glorię, pasierba Manny’ego i nowo narodzone dziecko.

Synowie Anarchii – 7 sezonów

W pierwszym sezonie historia Jaxa zaczyna się od dwóch doświadczeń: wstrząsającego przedwczesnego porodu, gdy Wendy Case wydaje na świat jego syna, i odkrycia dokumentu napisanego przez zmarłego przed czternastoma latami ojca. Drea De Matteo wcieliła się w rolę Wendy, którą Gemma, jej teściowa, uważa za daleką od ideału matki.

opisy: Amazon Prime Video Polska (pisownia oryginalna)


Posłuchaj nas!