"World od Warcraft: Shadowlands" na Blizzcon 2019

"World od Warcraft: Shadowlands" na Blizzcon 2019

Opublikowano 4.11.2019 15:51 -


Wielka konferencja Blizzard Entertainment już za nami! Przez ostatnie 2 dni pojawiło się wiele zapowiedzi gier, w tym między innymi Diablo IV, o którym mogliście wcześniej już przeczytać. Była to najbardziej wyczekiwana produkcja tego weekendu, jednak nie jedyna, jaka zaskoczyła fanów studia. Pojawił się oficjalny zwiastun Overwatch 2, nowych dodatków do Hearthstone, ale przede wszystkim rozszerzenia do WoW-a. Ten również wzbudził wiele emocji podczas wydarzenia, dlatego zobaczcie sami, co ukazało się światu podczas Blizzcon 2019.

Trzeba przyznać, że wielu graczy spodziewało się kolejnej części tej popularnej gry. Zapewne każdy z Was słyszał chociaż raz tę nazwę i ma przynajmniej jednego znajomego, który potrafi godzinami spędzać czas w The Undercity. Mimo tego, że nie zapowiedziano podczas konferencji unowocześnionej rozgrywki, na sali i tak zawrzało. Wszystko za sprawą nowego rozszerzenia – World of Warcraft: Shadowland, który już podbił serca graczy z całego świata!

Nowe rozszerzenie do WoW-a – Shadowlands debiutuje w przyszłym roku

Blizzard podczas tegorocznego Blizzconu naprawdę nas zaskoczył. Dopiero kilka dni przed wydarzeniem pojawiły się plotki o Diablo IV, jednak nowego rozszerzenia do WoW-a nikt się nie spodziewał. Shadowlands został oficjalnie zapowiedziany podczas otwarcia i już w tamtym momencie spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów. Kultowa seria od dawna potrzebowała powiewu świeżości, dlatego studio gier może spodziewać się wielkiego sukcesu nawet kilka dni po premierze.

Czym rozszerzenie przypadło graczom do gustu?

Dużym plusem może okazać się wprowadzenie zupełnie nowych wątków do fabuły Mowa między innymi o tytułowych portalach do zaświatów, gdzie na bohaterów czeka prawdziwe zło. Widać, że Blizzard postanowił wpleść do rozgrywki elementy z Diablo, co przyciągnie także zupełnie nowych graczy. Shadowlands jest krainą, gdzie spotyka się życie i śmierć, gdzie można całkowicie się zagubić i odciąć od rzeczywistości. Zadaniem głównego bohatera będzie zbadanie spisku i pomoc legendom Warcraft wypełnić ich przeznaczenie. Może i całość brzmi tajemniczo, jednak wiadomo, że można spodziewać się wielu złych mocy, uatrakcyjniających rozgrywkę.

World of Warcraft: Shadowlands ma być dostępne już w 2020 roku. Blizzard Entertainment jeszcze nie podało konkretnej daty, jednak rozpoczęcie przedsprzedaży wskazuje na to, że premiera odbędzie się niebawem. Wielbiciele serii już mogą nabyć rozszerzenie, w cenie od 39,99 euro za wersję podstawową, do nawet 74,99 euro za wersję rozszerzoną. Cena powinna mówić sama za siebie, że już niebawem WoW odmieni się nie do poznania.

shadowlands

Źródło: World of Warcraft

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]