WordCamp Lublin 2017 już za kilka dni!

WordCamp Lublin 2017 już za kilka dni!

Opublikowano 30.05.2017 21:02 - 1


To już właściwie kilka dni, do święta wszystkich fanów WordPress. Tym razem padło na Lublin i zapowiada się interesująco, zresztą jak zwykle.

My, jako DailyWeb stosunkowo późno pojawiliśmy się na tej imprezie. Zaczęło się od Krakowa, 2 lata temu, ale od razu z impetem. Wraz z Łukaszem braliśmy czynny udział, opowiadając nieco o narzędziach dla blogerów czy nieco o nowych domenach. Później była Gdynia, tak więc na miejscu, impreza udała się wyśmienicie, a już na sam koniec tego wydarzenia, dowiedzieliśmy się o tegorocznym Lublinie.

Piękne miasto, z pewnością warto odwiedzić przy okazji samego WordCampa, co by połączyć przyjemne z pożytecznym. W tym roku niestety my nie będziemy się mogli pojawić, z bardzo prozaicznych powodów: pracujemy nad projektem DailyWebowym, który może zrobić ogromne zamieszanie a i przy okazji zjedzonego czasu, to dochodzi zjedzony budżet. Musimy się obejść smakiem, ale tego nie polecamy Wam!

Program WordCampa zapowiada się jak zwykle interesująco. Ścieżki podzielone dla zatwardziałych devów, nie zabraknie ciekawostek dla blogerów czy prelekcji zaklasyfikowanych, jako dla wszystkich. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na dedykowanej stronie. Jeśli uczestniczyliście w poprzednich WordCampach, to większość twarzy prelegentów będzie dla Was znajoma. Ma to swoje zalety, ale moim skromnym zdaniem, może warto w przyszłym roku dać szanse nowym twarzom? Może urozmaicić bardziej międzynarodowym środowiskiem prelegentów? Z pewnością wpłynie to na bardziej globalne zainteresowanie.

Zakupiony bilet zapewnia:

  • wstęp na konferencję i warsztaty oraz Contributor Day
  • wstęp na imprezę towarzyszącą (sobota wieczorem)
  • koszulkę
  • lunche, przekąski i napoje

Serdecznie zapraszamy, spieszcie się, bo samych biletów zostało kilkanaście!

Wieści z Rozładowani.pl