Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, HBO GO 1 kwietnia udostępniło premierowo film Wonder Woman 1984. Produkcja miała trafić do kin, jednak sytuacja pandemiczna na całym świecie doprowadziła do tak szybkiego pojawienia się filmu w serwisie od HBO.

Sam film zbiera niezbyt pochlebne recenzje. Wiele zarzuca się przede wszystkim grającej główną bohaterkę aktorce Gal Gadot. Sam film natomiast doczekał się do aż dwóch nominacji do tegorocznych Złotych Malin, czyli nagród dla najgorszych filmów. Wonder Woman 1984 „ma szansę” wygrać w kategorii „najgorsza aktorka drugoplanowa” (Kristen Wiig) i w kategorii „Najgorszy remake, rip-off albo sequel”.

Wonder Woman 1984 premiera w HBO GO

Nie ma lepszego wrażenia niż premiera kinowa. Świat się zmienia, jednak wielkie hity zawsze lepiej obejrzeć jest na wielkim ekranie. Niestety tak nie będzie z Wonder Woman. Hit w Stanach pojawił się zarówno w kinach, jak i HBO Max. Jak wiemy serwisu nie ma (jeszcze) w Polsce, ale ciągle przecież mamy niezawodne HBO GO.

hbo go wonder woman

Serwis o planowanej premierze poinformował na Facebooku.

W filmie Wonder Woman 1984 losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Ten nowy rozdział w jej historii rozpoczyna się, gdy Diana Prince wiedzie spokojne życie wśród śmiertelników w latach osiemdziesiątych XX wieku – erze napędzanej przez nieustające dążenie do posiadania wszystkiego. Chociaż główna bohaterka w pełni osiągnęła już swoje moce, nadal pozostaje w cieniu, opiekując się starożytnymi artefaktami i korzystając ze swoich superbohaterskich zdolności wyłącznie anonimowo. Teraz jednak Diana będzie musiała wyjść z ukrycia i wykorzystać całą swoją mądrość, siłę oraz odwagę, aby ocalić ludzi przed światem, który sami sobie stworzyli.

Rozpoczyna się nowa era cudów. Przenieś się z nami do lat 80tych, w których Wonder Woman (Gal Gadot) będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda (Pedro Pascal) i Cheetah (Kristen Wiig). Jesteś gotowy na spotkanie z Dianą Prince?

Film jest już dostępny w bibliotece HBO GO.