Własny sklep na Wordpress? Na początek kapitalny i darmowy szablon

Własny sklep na WordPress? Na początek kapitalny i darmowy szablon

Opublikowano 7.12.2014 20:24 - 1


Rozwiązań sklepowych dla tych mniej czy bardziej zaawansowanych użytkowników jest więcej niż wiele. Ja jako fan WordPress, gorąco Wam polecam tą platformę, z prostych powodów: jest w zasadzie za darmo (nie licząc kosztów technicznych jak domena czy hosting, zainteresowanych odsyłam do swojego tekstu: Ile kosztuje własny WordPress). Drugim elementem, zaletą jest ogromna społeczność, która wytwarza tony darmowych wtyczek czy pluginów.

Jednym z popularniejszych rozwiązań e-commerce jest plugin Woo-Commerce. Rozwiązanie, które w pełni zamieni, dostosuje Waszego WordPressa, do pełnoprawnej platformy sprzedażowej. Jak podają twórcy tego narzędzia, właśnie osiągnęli 5 milionów pobrań, to jednak nie wszystko. Całkowita ilość sklepów w sieci, opiera się w 18% właśnie na tym narzędziu, a to pokazuje skale popularności!

storefront

Płynąc do brzegu, chciałbym zaprezentować świetny szablon, który będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które rozważają przygotowanie sklepu internetowego w oparciu o WordPress, ale także dla starych wyjadaczy, którzy rozważają zmianę szablonu. Jego główną cechą charakterystyczną jest pełen minimalizm i tylko te elementy, które wydają się być niezbędne. Dodam także, że w pełni integruje się z Woo-Commerce i z narzędziami powiązanymi, w dodatku jest pełni darmowy. Nosi nazwę Storefront i z pewnością przypadnie Ci do gustu.

styore

Dla fanów nowoczesnych trendów w WebDesignie, nagłówek nie byle jaki, bo wraz ze standardowym backgroundem, promującym konkretną podstronę, otrzymamy efekt paralaksy. Strona przedmiotu równie czysta i czytelna, tylko i wyłącznie z niezbędnymi elementami. No może nie do końca, bo ja osobiście wyrzuciłbym gwiazdki z opinią, które nieco psują widok i powiększył tym samym cenę, która nieco ginie na tle reszty.

Gorąco polecam, jakością on zdecydowanie dorównuje rozwiązaniom komercyjnym. Wszelkie linki i wersja demonstracyjna, poniżej.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz