Masa nowości spływa na największą platofrmę streamingową, która jest w Polsce. Praktycznie codziennie wskakuje coś nowego do oferty giganta. Niezmiennie są to wielkie hity, ale i mniejsze produkcje.

Już w pierwszych dniach tego roku platforma Netflix zapowiedziała, że w tym roku powstanie aż 60 filmów oryginalnej produkcji Netflixa. Oznacza to, że co tydzień będzie premiera nowego filmu. I tak sie faktycznie dzieje.

Nowości na Netflix: weekend marzec

Nevenka: Przerwać ciszę

Nevenka Fernández, pokrzywdzona w pierwszej w Hiszpanii zakończonej sukcesem sprawie o molestowanie seksualne przeciw politykowi, po 20 latach przerywa milczenie.

Miasto duchów

Witaj w Klubie Zjaw! To grupa przyjaciół, którzy przeżywają liczne przygody, rozwiązują zagadki i odkrywają historię Los Angeles, rozmawiając z miejskimi duchami.

Sentinelle

Wyszkolona francuska żołnierka wraca do domu po traumatycznej misji i wykorzystuje zabójcze umiejętności, żeby zemścić się na mężczyznach, którzy skrzywdzili jej siostrę.

Morderstwo wśród mormonów

Nieprawdopodobna, ale prawdziwa historia kryminalna — przebiegły oszust postanawia zagrać o wysoką stawkę, co prowadzi do rozlewu krwi i uderza w fundamenty wiary.

Moxie

Nieśmiała 16-latka, zainspirowana buntowniczą przeszłością mamy i postawą nowej przyjaciółki, publikuje anonimowy zin na temat seksizmu panującego w jej szkole.

Wrak

Gdy młody mężczyzna odnajduje nieznany film o swojej zmarłej matce, postanawia dowiedzieć się więcej na temat jej przeszłości i odnaleźć twórców materiału.

Moon Hotel Kabul

Po przygodzie na jedną noc z tłumaczką dziennikarz dowiaduje się o tym, że kobieta zmarła w niepokojących okolicznościach. Postanawia przeprowadzić własne śledztwo.

Rodzina Moromete 2

Ilie Moromete i jego rodzina próbują przeżyć w powojennej Rumunii. W nowej sytuacji politycznej najmłodszy syn Iliego zostaje zmuszony do rezygnacji ze szkoły.

Tajemnica szczęścia

Pewien mąż odkrywa, że jego żonę i najlepszego przyjaciela łączy brudny sekret. Podczas pełnego napięcia i zdrady wieczoru próbuje skłonić ich do wyznań.

Wysiadamy na pierwszej stacji

Gdy metro zatrzymuje się pomiędzy stacjami, zamknięci w jednym z wagonów pasażerowie próbują zignorować to, co ich dzieli, aby dostrzec łączące ich człowieczeństwo.

Spider-Man: Daleko od domu

Superbohater też człowiek i jak wszyscy potrzebuje wakacji. Jednak Peter Parker musi być gotów do walki ze złem nawet podczas szkolnej wycieczki po Europie.

Nowy wspaniały świat

Gdy z innej krainy przybywa buntowniczy nieznajomy, mieszkańcy Nowego Londynu zaczynają kwestionować zasady swojego na pozór utopijnego społeczeństwa.

Biggie: I Got a Story to Tell

Niezwykłe zdjęcia, wnikliwe wywiady — ten dokument opowiada o życiu rapera znanego jako Notorious B.I.G. i jego drodze od przestępstwa do tytułu króla rapu.

Dolina bogów

Zmagający się z osobistymi problemami pisarz bierze na warsztat biografię przemysłowego magnata, który ma plany związane ze świętą ziemią społeczności Navajo.

Marvel Spider-Man: Wkręcony w Venoma

Zielony Goblin i Venom łączą siły, aby osiągnąć niecny cel. Aby ich powstrzymać, Spider-Man będzie musiał polegać na swojej intuicji oraz pomocy pajęczego sojusznika.


Posłuchaj nas!