Windmill - piękny i darmowy motyw do Wordpress, który trzeba mieć w zakładkach

Windmill – piękny i darmowy motyw do WordPress, który trzeba mieć w zakładkach

Opublikowano 23.10.2016 20:13 -


Niedzielny wieczór to moment, kiedy czerpie się pełnymi garściami z tego co pozostało z weekendu. Perspektywa nadchodzącego poniedziałku, jak co tydzień powoduje niechęć i grymas na twarzy. Dlatego, jako Wasz kompan w cierpieniu mam dla Was coś na osłodę tych gorzkich myśli. Piękny motyw do WordPress, którego grzech nie mieć w zakładkach.

windmill-splash

Windmill, to motyw pełen bieli i czerni, przez jest bardzo czytelny i wyrazisty. Do Waszej dyspozycji jest także 5 różnych wersji stylistycznych strony głównej, jednak gridy wypadają w mojej skromnej opinii najlepiej. Podstrona budowana w oparciu o wielkie zdjęcie w nagłówku, a także brak niepotrzebnych elementów w sidebarze. To co bym jedynie zmienił, to wielkość fontów, gdyż IMHO prezentowałby się lepiej.

Szablon do pobrania jest za darmo, z jednym zastrzeżeniem. Windmill kryje się, za social media lockerem, czyli musicie zaszerować informacje o nim na jednym z portali społęcznościowych, byście mieli możliwość jego pobrania. Nie jest to wysoka cena za tak fajną produkcję. Polecam.

Demo Pobierz

 

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz