Wiemy, kto wystąpi podczas Męskiego Grania 2020. Koncert on-line już wkrótce

Opublikowano 28.07.2020 13:44 -


Już na początku sierpnia odbędzie się jedyny w tym roku koncert festiwalu "Męskie Granie". Trasa musiała zostać odwołana ze względu na pandemię koronawirusa.

Niecały miesiąc temu do Sieci trafił singiel Męskie Granie 2020, który nagrali wspólnie Daria Zawiałow, Król i Igo. Utwór nosi tytuł "Świt" i zdobył już niemal 6 mln odsłon na YouTube.

Podczas jedynego w tym roku koncertu "Męskie Granie" w Żywcu wystąpią jednak nie tylko autorzy "Świtu". Jak czytamy w informacji prasowej, podczas koncertu, który będzie także transmitowany on-line, możemy spodziewać się sporej liczby polskich artystów. Część z nich występowała już na "Męskim Graniu" w poprzednich latach.

Dla internetowej publiczności zagrają: Daria Zawiałow, która gościnnie wystąpi z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral. Widzowie zobaczą również występ Nosowskiej. Dużym zaskoczeniem może być jej duet z raperem młodego pokolenia – Matą. Fanów "Męskiego Grania" ucieszy zapewne także solowy występ Dawida Podsiadły.

Me╠Ęskie Granie w Z╠çywcu

Co roku dużym zainteresowaniem cieszy się także finałowy segment koncertu nazywany "Męskie Granie Orkiestra". W tym roku wystąpią w niej Daria Zawiałow, Król, Igo, Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz. Możemy spodziewać się także licznych gości specjalnych, ale ich nazwiska póki co owiane są jeszcze tajemnicą. Próby do koncertu trwają w Warszawie od wielu tygodni, co potwierdzają sami artyści w wywiadach i mediach społecznościowych.

Transmisja z koncertu "Męskie Granie" 2020 odbędzie się 8 sierpnia. Początek o godzinie 17:00.

Męskie Granie 2020. Nowy hymn śpiewają Daria Zawiałow, Król i Igo

Wieści z Rozładowani.pl