Wiemy, kiedy Microsoft pokaże nowe gry na Xbox Series X. Zobaczymy m.in. Halo Infinite

Opublikowano 7.07.2020 14:14 -


Microsoft zdradził datę emisji swojego kolejnego eventu, podczas którego zobaczymy gry na konsolę nowej generacji Xbox Series X.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Poprzedni event odbył się w maju. Zobaczyliśmy podczas niego kilkanaście zwiastunów gier na konsolę Xbox Series X, nad którymi pracują zewnętrzne studia.

Teraz będziemy mogli zobaczyć, nad czym pracują studia Microsoftu. Najgłośniejszym i najbardziej oczekiwanym hitem jest oczywiście "Halo: Infinite", które ma być jednym z głównych punktów programu.

Gry na Xbox Series X

Microsoft Studios to jednak nie tylko "Halo" i 343 Industries. Podczas lipcowego show być może dowiemy się także więcej o kontynuacji gry "Hellblade", która została zapowiedziana w 2019 roku. Bardzo prawdopodobne jest też, że podczas eventu pokazane zostanie "Psychonauts 2" od Double Fine.

Co jeszcze w programie? Od zeszłego roku wiemy, że studio Rare, twórcy m.in. "Banjo-Kazooie", pracuje nad nową produkcją zatytułowaną "Everwild", w której niektórzy widzą odpowiedź Microsoftu na serię "Zelda". Bardzo możliwe, że nareszcie zobaczymy gameplay z tej gry.

Reszta tytułów to niestety w dużej mierze domysły i plotki. Być może jednak podczas lipcowego eventu Microsoft pokaże także nowe "Perfect Dark" lub "Fable", do którego firma ostatnio przedłużyła prawa licencyjne. Możliwe, że usłyszymy także coś na temat kolejnych odsłon z wyścigowej serii "Forza".

Event Microsoftu będzie można obejrzeć 23 lipca o 18:00 na YouTube, Twitch i Xbox.com.

Wieści z Rozładowani.pl