Smutne wieści płyną z obozu HBO. Gorzkie łzy już wylewałem z siebie, ale ciągle nie mogę się pogodzić. Ostatni sezon mojego ulubionego serialu komediowego przed nami, zapowiedziany kolejnym, nowym teaserem.

Jestem bardzo oszczędny jeśli chodzi o ekspresje mojej radości podczas oglądania seriali. Nielicznym wyjątkiem jest Rick i Morty, gdzie nie sposób opanować śmiechu w głos, kiedy do czynienia mamy z tak wielką dawką ironii i sakrazmu. Drugą produkcją, którą darze wielkim uczuciem jest właśnie Silicon Valley, gdzie w prześmiewczy sposób, pełen dobrego poczucia humoru, pokazywana jest kultura skupiona wokół nowych technologii w Dolinie Krzemowej.

R E K L A M A

Niestety to już ostatni sezon tej genialnej produkcji, co zostało zapowiedziane kolejnym już teaserem. A w nim nawiązanie do słynnej już sprawy Cambridge Analytica, której kluczowym elementem było przesłuchanie Marka Zuckerberga. Sami zobaczcie:

https://www.facebook.com/SiliconHBO/videos/480848012473456/?v=480848012473456

Ubolewam że to koniec tej produkcji, ale nie ma co się oszukiwać, to poczucie humoru, osadzenie akcji, to coś raczej kierowane do wąskiej grupy odbiorców. Wielka szkoda, choć tym samym z utęsknieniem czekam na ten ostatni sezon. Premiera 27 października w HBO.