Wielki smutek - ostatni sezon Silicon Valley przed nami z nowym teaserem

Wielki smutek – ostatni sezon Silicon Valley przed nami z nowym teaserem

Opublikowano 18.08.2019 19:00 -


Smutne wieści płyną z obozu HBO. Gorzkie łzy już wylewałem z siebie, ale ciągle nie mogę się pogodzić. Ostatni sezon mojego ulubionego serialu komediowego przed nami, zapowiedziany kolejnym, nowym teaserem.

Jestem bardzo oszczędny jeśli chodzi o ekspresje mojej radości podczas oglądania seriali. Nielicznym wyjątkiem jest Rick i Morty, gdzie nie sposób opanować śmiechu w głos, kiedy do czynienia mamy z tak wielką dawką ironii i sakrazmu. Drugą produkcją, którą darze wielkim uczuciem jest właśnie Silicon Valley, gdzie w prześmiewczy sposób, pełen dobrego poczucia humoru, pokazywana jest kultura skupiona wokół nowych technologii w Dolinie Krzemowej.

Niestety to już ostatni sezon tej genialnej produkcji, co zostało zapowiedziane kolejnym już teaserem. A w nim nawiązanie do słynnej już sprawy Cambridge Analytica, której kluczowym elementem było przesłuchanie Marka Zuckerberga. Sami zobaczcie:

Silicon Valley S6 Teaser (HBO)

This one's for the people. Silicon Valley returns for the sixth and final season October 27.

Opublikowany przez Silicon Valley Piątek, 16 sierpnia 2019

Ubolewam że to koniec tej produkcji, ale nie ma co się oszukiwać, to poczucie humoru, osadzenie akcji, to coś raczej kierowane do wąskiej grupy odbiorców. Wielka szkoda, choć tym samym z utęsknieniem czekam na ten ostatni sezon. Premiera 27 października w HBO.

Wieści z Rozładowani.pl