Wiedźmin - wreszcie są fotki z planu drugiej części - zobaczcie nową zbroję Geralta

Opublikowano 6.10.2020 12:47 -


Do premiery długo oczekiwanej drugiej części Wiedźmina pozostało jeszcze sporo czasu. Wstępnie została ona zapowiedziana na "drugą połowę 2021", co oznacza nawet rok czekania. Bez wątpienia wpływ na taką sporą przerwę ma pandemia koronawirusa i opóźnienie w pracach na planach zdjęciowych.

Te jednak ruszyły w sierpniu, a teraz Netflix podzielił się z nami swoimi pierwszymi materiałami. Jak to w przypadku Wiedźmina bywa - nawet najdrobniejsze wiadomości rozgrzewają fanów białowłosego Geralta.

Wiedźmin drugi sezon - pierwsze zdjęcia

EjkYlP1WsAAqleT scaled

Zdjęcia pojawiły się na oficjalnym profilu Netflix Polska na Twitterze:

EjkYlJcWkAE0InL scaled

GDZIE OBEJRZEĆ SERIAL WIEDŹMIN?

Na pewno w archiwach TVP, ale to tylko, jeśli chcemy oglądać Michała Żebrowskiego w roli głównej (niczego mu nie ujmując!). Serial Wiedźmin pojawił się na Netflix, tylko i wyłącznie. Wszelkie inne źródła są po prostu nielegalne. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie abonamentu Netflixa, to plany abonamentowe prezentują się następująco:

Najtańszą opcją jest oczywiście plan Podstawowy. Kosztuje on 34 złote miesięcznie. Mamy wtedy oczywiście dostęp do wszystkich pozycji w bibliotece (zarówno do seriali, jak i filmów), ale niska cena jest ze stratą dla jakości. W tej opcji otrzymujemy jakość 720p, czyli nie jest to jakość HD, a jedynie SD. W przypadku oglądania Netflixa na telewizorach starszej generacji, które obsługują jedynie HD Ready, to taka jakość powinna być wystarczająca. Dla lepszych TV i wyższej klasy urządzeń dostępne są pakiety wyższe. W pakiecie Podstawowym Netflixa będziemy mogli oglądać jednocześnie tylko na jednym urządzeniu.

Półka średnia, a jednocześnie optymalna, to plan Standard. Cena pakietu Standard to 43 złote miesięcznie. W zamian za to otrzymujemy jakość HD, a także możliwość oglądania Netflixa jednocześnie na dwóch urządzeniach. Możemy zatem stworzyć dwa osobne profile, a także oczywiście profil dla dzieci.

Najwyższym pakietem, a jednocześnie opcją dla najbardziej wymagających jest plan Premium. W tym abonamencie będziemy mogli cieszyć się jakością Ultra HD (jeśli oczywiście dysponujemy tej klasy urządzeniem). Możemy utworzyć także cztery profile i oglądać Netflixa na 4 urządzeniach jednocześnie. Koszt pakietu Premium to w tej chwili 52 złote miesięcznie.

SERIAL WIEDŹMIN – ALE O CO CHODZI?

Może nie każdy z Was zetknął się z przygodami Geralta. Zaczęło się od opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Już same książki zyskały olbrzymią popularność, ale przełomowe było stworzenie gry opartej o wspomniane książki. Za serie odpowiada polskie studio CD Projekt RED, które wyniosło Wiedźmina na międzynarodowe salony. Ostatnia, trzecia gra Wiedźmin 3: Dziki Gon została okrzyknięta jedną z najlepszych gier przygodowych na świecie. Wtedy też cały świat zaczął czytać opowiadania Andrzeja Sapkowskiego. Naście lat temu powstał serial polskiej produkcji, dość ambitny jak na tamte czasy. W rolę Geralta wcielił się Michał Żebrowski.

Wieści z Rozładowani.pl