Wiedźmin ponownie Supermanem? Henry Cavill może powrócić do roli

Opublikowano 28.05.2020 15:57 -


Superman grany przez Henry'ego Cavilla odbierany jest od początku bardzo dobrze, a jego odejście wywołało smutek na twarzach wielu fanów serii. Teraz dowiadujemy się, że aktor rozważa powrót do roli Człowieka ze Stali, a nawet prowadzone są jakieś rozmowy.

Henry Cavill wystąpił do tej pory w trzech filmach Warner Bross, a kolejny film może stać się faktem. W jednym z wywiadów aktor poinformował, że są prowadzone jakieś rozmowy na temat powrotu. Nie jest jednak pewne, czy miałby być to osobny film o Supermanie, czy też jedna z części Justice League. Nie jest też wykluczone, że może chodzić o Shazam 2. W pierwszej części (po odejściu Cavilla z serii) aktora zastąpili kaskaderzy, a jego twarz nie była pokazana.

Henry Cavill jako Wiedźmin

Aktor zaczyna specjalizować się w rolach elastycznych. Zasłynął jako Superman, w międzyczasie zagrał w Mission: Impossible, a ostatnia jego rola to głośny serial Wiedźmin od Netflixa. Tego ostatniego przedstawiać nikomu nie trzeba, ale wiemy na pewno, że trwają prace nad drugim sezonem przygód białowłosego wiedźmina.

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

źródło: comingsoon.net

Wieści z Rozładowani.pl