Wiedźmin od Netflixa: data premiery wreszcie (przypadkowo?) ujawniona!

Wiedźmin od Netflixa: data premiery wreszcie (przypadkowo?) ujawniona!

Opublikowano 12.09.2019 8:36 Aktualizacja: 13.06.2020 13:36 -


Nie wiemy, czy to była wpadka, czy też świadomy ruch, ale holenderski oddział Netflixa chyba nie wytrzymał w blokach startowych i ujawnił datę premiery Wiedźmina. Najbardziej wyczekiwany serial ostatnich lat na Netflixie pojawić ma się za 96 dni, tyle muszą czekać fani białowłosego Geralta.

Na temat daty premiery była masa spekulacji, nasilały się one w ostatnich miesiącach. Pewne było tylko to, że ma się pojawić na przełomie 2019 i 2020 roku. Informacja pojawiła się na kontach Netflix w wersji holenderskiej.

Post opublikowano jednocześnie zarówno na Facebooku, jak i na Twitterze. Został oczywiście dość szybko usunięty, ale jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie. We wpisie podano listę seriali i dni do premiery, przy Wiedźminie pojawiła się liczba 97, szybko policzono, że premiera odbędzie się 17 grudnia. I tutaj pojawia się pewna wątpliwość – premiery na Netflixie pojawiają się zazwyczaj w piątki, ale oczywiście nie jest to zasada. Można przyjąć tezę, że specjalny serial zasługuje na specjalny dzień premiery.

Warto przypomnieć, że już w maju pojawiały się plotki, jakoby serial miał zadebiutować 20 grudnia. I ta data pokrywałaby się z moją teorią na temat piątkowych premier.

Myślę jednak, że z niemal stuprocentową pewnością data 17 grudnia jest bezbłędna i śmiało możemy ją zaznaczać w naszych kalendarzach. Tegoroczny okres przedświąteczny zapowiada się zatem zacnie.

Wiedźmin z polskim dubbingiem?

Niedawno opublikowano zwiastun Wiedźmina od Netflixa, możecie o tym przeczytać tutaj, a obejrzeć go powyżej. W sieci głośno zrobiło się o apelu fanów Wiedźmina, aby Netflix przygotował polską wersję dubbingową. W mediach społecznościowych krąży także zwiastun, gdzie lektorem jest Michał Żebrowski:

Czy Netflix odważy się na taki krok? Poczekamy, zobaczymy, na szczęście do premiery jest już bliżej, niż dalej.

Wieści z Rozładowani.pl