Wiedźmin: Netflix pokazał oficjalny zwiastun!

Wiedźmin: Netflix pokazał oficjalny zwiastun!

Opublikowano 20.07.2019 0:09 Aktualizacja: 13.06.2020 13:39 -


Na ten serial czekają rzesze fanów Wiedźmina na całym świcie. Jak okazało się, że największy serwis streamingowy bierze się za produkcję ruszyła lawina wątpliwości przeplatana nadziejami. Najpierw czekaliśmy na obsadę, następnie na datę premiery, teraz przyszedł czas na zwiastun. Oto i jest: Wiedźmin od Netflixa na zwiastunie.

Do premiery jeszcze około pół roku, bo dokładna data nie jest znana, ale wszystko wskazuje, że odbędzie się ona na przełomie października i listopada. Netflix wiąże spore nadzieje z Wiedźminem:

„Jest to nowa wielka oryginalna seria, którą obecnie kręcimy na Węgrzech. Wiedźmin to europejska marka, zarówno jeśli chodzi o książki, jak i gry. Serial naszym zdaniem zrobi genialną globalną karierę.”

Zanim wzejdzie słońce.W oczekiwaniu na "ten" zwiastun, na który wszyscy czekamy ( a obiecuję jest na co czekać :-)…

Opublikowany przez Tomek Baginski Piątek, 19 lipca 2019

Już w piątek zwiastun zapowiadał Tomek Bagiński (jeden z producentów wykonawczych serialu) na Facebooku. Zapewniał, że jest na co liczyć, a to tylko podsycało plotki na temat video.

Netflix zaprezentował zwiastun podczas Com-Con w San Diego. Odbyło się to podczas specjalnego panelu, na którym gościli twórcy serialu, a także jego aktorzy.

Gwiazda serialu Henry Cavill pokazał fanom zgromadzonym w Hali H pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin.  Odbył się tam również panel dyskusyjny prowadzony przez Yvette Nicole Brown (Community, Mom), w którym udział wzięli showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich oraz członkowie obsady: Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri).

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Liga Sprawiedliwości), a w pozostałych głównych rolach wystąpią  Anya Chalotra (A.B.C., Wanderlust) jako Yennefer i Freya Allan (Wojna światów, Kraina bezprawia) jako Ciri. Ogłoszono już także pozostałych członków obsady, którymi są: Jodhi May (Gra o Tron, Geniusz) jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) jako Eist, Adam Levy (Knightfall, Przekręt) jako Myszowór, MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, Lista płatnych zleceń) jako Tissaia, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) jako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina, Millie Brady (Upadek królestwa, Teen Spirit) jako Renfri, Eamon Farren (A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

Wieści z Rozładowani.pl