Wiedźmin na nowym zwiastunie. Nie dotykaj Płotki!

Opublikowano 12.12.2019 15:45 Aktualizacja: 13.06.2020 13:50 -


Jesteśmy coraz bliżej ogromnie wyczekiwanej premiery serialowego "Wiedźmina" od Netflixa. Właśnie udostępniono ostatni trailer serialu.

Netflixowy "Witcher" skupiać się ma nie tylko na postaci Geralta, ale także w równym stopniu - i to już od samego początku historii - na Ciri i Yennefer. Dotychczasowe zwiastuny pokazywały co prawda sekwencje z walką na miecze, ale nigdy jeszcze na taką skalę - w nowym filmie możemy bowiem rzucić okiem na pierwszą dużą bitwę. Jest to serialowa interpretacja inwazji Nilfgaardu na Cintrę.

W najnowszym zwiastunie zobaczymy oczywiście Geralta, Yennefer oraz Ciri, wokół której skupia się przedstawiona historia. Możemy też zobaczyć serialową wersję czarodziejki Fringilli Vigo.

Ostatnio w Sieci pojawiły się także inne materiały związane z serialem. Wśród nich możemy znaleźć m.in. ponad 10-minutowy film, w którym Lauren Hissrich - producentka wykonawcza "Wiedźmina" opowiada o przedstawionym w nim świecie. Inne wideo przedstawiają Geralta, Ciri i Yennefer. W Internecie można też już znaleźć kilka utworów z soundtracku.

Serialowy "Wiedźmin" będzie miał premierę w serwisie Netflix 20 grudnia tego roku. W tytułową rolę wcieli się Henry Cavill. Anya Chalotra zagra Yennefer, Freya Allan - Ciri, a Anna Shaffer - Triss.

PS. Cokolwiek by się działo, nie dotykajcie Płotki! ;)

Wieści z Rozładowani.pl